reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

reklama
Hej, u mnie od wczoraj plamienie więc do wieczora okres się rozkręci, można wpisać mi okres. @Leanne . Jeszcze dwa cykle i klinika :)
Yhh
Szkoda. A czemu 2 cykle ?
No i na szczęście są jeszcze tak jak piszesz opcje z kliniką, acz jak widzę.na fejsie różne durne pytanie o ivf to mi ręce opadają.
Mam wrażenie, że teraz jak darmo to idą wszyscy bo to przecież najprościej.
 
Yhh
Szkoda. A czemu 2 cykle ?
No i na szczęście są jeszcze tak jak piszesz opcje z kliniką, acz jak widzę.na fejsie różne durne pytanie o ivf to mi ręce opadają.
Mam wrażenie, że teraz jak darmo to idą wszyscy bo to przecież najprościej.
staraliśmy się około 9 miesięcy, zapisałam się do lekarza ale okazało się że mam zapalenie przydatków, wyleczyłam. Poszłam na monitoring to okazało się że woda na jajowodzie, a w styczniu była już na obydwu. Marzec laparoskopia i udrożnienie jajowodów, udało się, jednak z racji iż mamy już syna z którym zaszłam w ciążę od razu, i
Wyniki mam dobre… lekarz uznał że jest problem z jajowodami. Dał nam pół roku na zajście po laparo jak się nie uda to zostaje nam invitro bo jajowody źle pracują….
 
A u mnie tak wygląda sprawa, że nie wiążę z tym cyklem większych nadziei, bo wszystko się rozregulowało u mnie w ostatnich tygodniach, a i szansa była tylko jedna, ale dzizas, ALE MNIE BOLĄ CYCKI🤡 lecę rano zbadać proga, z apki wychodzi dziś 6dpo.
 
reklama
Do góry