reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

reklama
Tak sobie wczoraj czytałam te wyniki, pisało w jednym, że mutacja powszechna (10% ma) i nasunęło mi się pytanie - macie jakieś mutacje, zespoły, coś wyjątkowego?
Ja mogę powiedzieć, że mam dodatkowe żebro szyjne. 😆 To takie żebro nad obojczykiem, nie wiadomo po co. 😆 Czuję się wyjątkowa, bo ma je tylko 1% populacji, ale na szczęście nie mam z nim żadnych objawów związanych. 😅 Stary mówi, że mam jedną kość zapasową.
 
Dziewczyny które były już w Kato.
Nie muszę tam brać żadnych wyników czy jakoś specjalnie się przygotowywać?
Bo wiem tylko, że mamy być po posiłku.
Szybkie pobranie krwi i tyle?
 
Dziewczyny które były już w Kato.
Nie muszę tam brać żadnych wyników czy jakoś specjalnie się przygotowywać?
Bo wiem tylko, że mamy być po posiłku.
Szybkie pobranie krwi i tyle?
Nie musisz nic zabierać 😉 Wiele z nas zabrało ze sobą swoją dokumentację, ale nikt o nią nie poprosił. Na początku wypełniacie ankiety i to w sumie trwa dłużej niż samo pobranie krwi 😝
 
Tak sobie wczoraj czytałam te wyniki, pisało w jednym, że mutacja powszechna (10% ma) i nasunęło mi się pytanie - macie jakieś mutacje, zespoły, coś wyjątkowego?
Ja mogę powiedzieć, że mam dodatkowe żebro szyjne. 😆 To takie żebro nad obojczykiem, nie wiadomo po co. 😆 Czuję się wyjątkowa, bo ma je tylko 1% populacji, ale na szczęście nie mam z nim żadnych objawów związanych. 😅 Stary mówi, że mam jedną kość zapasową.
Ja mam trzecie nie w pełni wykształcone zewnętrzne ucho, tzn. nie mam trzech kanałów słuchowych ale jest płatek uszny i część chrzęstna, jest to malutkie i tak to wygląda.
IMG_20240710_080924.jpg
Kiedyś myślałam żeby to usunąć bo mi z tego powodu bardzo dokuczano i co ciekawe nie w podstawówce gdzie byliśmy mali a dopiero w liceum.
 
Ale ja pisałam o prywatnym abonamencie w medicoverze. Nie sądzę, aby dawali tam jakieś wyjątki. 😅 Oni nawet usunęli z warunków świadczenia usług maksymalne czasy dostępności wizyt. 😆

@penguinlicious trzymam kciuki za drożność! I zazdroszczę podejścia, ja przed swoją byłam bliska zemdlenia. 😅
Tak, ale ciężarnym na nfz przysługują wizyty z pominięciem kolejki
 
Teraz są te wątki kreskowe, na każdy kolejny miesiąc zakładany jest nowy.
Dzięki za info. Dawno mnie nie było i nie wiedziałam że się pozmieniało.

U mnie brak okresu. Ale test negatywny. Prawdopodobnie owulacja przez chorobę mi się przesunęła więc się nie spinam. Seksow później nie było także trzeba poczekać na okres i zaczynamy od nowa.
 
Wiecie dziewczyny, że zerknęłam wczoraj na swoje wyniki trombofilii z Katowic, zerknęłam na wyniki z testdna i one się różnicą. 😱 Przecież to nie powinno być możliwe. W Katowic wyszły mi oba MTHFR (665C i 1286), a z testdna tylko jeden. 😱
Na pewno trzeba to wyjaśnić. Ja robiłam też w test dna i są te same.
 
reklama
Tak sobie wczoraj czytałam te wyniki, pisało w jednym, że mutacja powszechna (10% ma) i nasunęło mi się pytanie - macie jakieś mutacje, zespoły, coś wyjątkowego?
Ja mogę powiedzieć, że mam dodatkowe żebro szyjne. 😆 To takie żebro nad obojczykiem, nie wiadomo po co. 😆 Czuję się wyjątkowa, bo ma je tylko 1% populacji, ale na szczęście nie mam z nim żadnych objawów związanych. 😅 Stary mówi, że mam jedną kość zapasową.
MTHFR w jakimkolwiek wariancie ma 90 % społeczeństwa, 10 % tylko ma oba zdrowe geny.
 
Do góry