reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

A czy któraś z Was uczęszcza na terapię w związku z niepłodnością? Ja właśnie jestem zapisana do psychologa, bo boję się, że po moim poronieniu nie dźwignę tego gdyby się nie udawało zajść w ciążę. Czytałam niedawno książkę „Wsparcie psychologiczne w niepłodności” i tam było napisane to o czym świetnie napisała @LadyCaro - że musimy zrozumieć, czy chcemy być w ciąży, czy chcemy mieć dziecko. Na wszystkie pytania zawsze odpowiadałam, że pragnę dziecka. Nawet mogłoby być adoptowane, ale tutaj mój mąż akurat się nie zgadza.
Ja chodziłam na terapię, niepłodność była jedną z przyczyn. Terapię ze względów ekonomicznych musiałam przerwać. Ale ona mi uświadomiła, że moje życie się nie zawali jeśli tego dziecka nie będzie. Że będę się starać dopóki będę wiedziała że już zrobiłam wszystko. W moim przypadku to jest IVF. Jeśli ono nie pomoże to dla mnie będzie oznaczać że nie było mi to pisane.
 
reklama
@Leanne dziś mój dzień testowania więc daje znać, że u mnie biało 🥲
Okres miałam mieć wczoraj więc już nic z tego nie będzie, a pewnie się spóźnia przez tą torbiel 😥
Dzięki za info. Dawno mnie nie było i nie wiedziałam że się pozmieniało.

U mnie brak okresu. Ale test negatywny. Prawdopodobnie owulacja przez chorobę mi się przesunęła więc się nie spinam. Seksow później nie było także trzeba poczekać na okres i zaczynamy od nowa.
@Leanne dopiszesz nam ⛔ na pierwszej stronie? Bo chyba Ci umknęło, a pisałysmy w środę ☺️

Mnie już przynajmniej zaczęły boleć okresowo plecy więc może będzie lada moment 🙃
 
@Leanne dopiszesz nam ⛔ na pierwszej stronie? Bo chyba Ci umknęło, a pisałysmy w środę ☺️

Mnie już przynajmniej zaczęły boleć okresowo plecy więc może będzie lada moment 🙃
Wiesz, że ja widziałam, że coś pisałaś tylko w robocie czymś się zajęłam,a potem właśnie mi umknelo czytaj "zapomniałam " wczoraj w pociągu próbowałam odszukać 😀
Bardzo przepraszam, już się poprawiam



@all. Jak przeżyłyście burzową noc ?
Ja mało spałam:(
 
Ja chodziłam na terapię, niepłodność była jedną z przyczyn. Terapię ze względów ekonomicznych musiałam przerwać. Ale ona mi uświadomiła, że moje życie się nie zawali jeśli tego dziecka nie będzie. Że będę się starać dopóki będę wiedziała że już zrobiłam wszystko. W moim przypadku to jest IVF. Jeśli ono nie pomoże to dla mnie będzie oznaczać że nie było mi to pisane.
Ja kiedyś też chodziłam, i tak jak u Ciebie że względów ekonomicznych przerwałam, ale wtedy powód był trochę inny.

Póki co korzystajmy z wolnego życia i cieszmy się, że jest nowy dzień 🙂

Ja dziś zamierzam wystawic dupke na słońce o ile będzie, bo narazie schowało się za chmury 🌞🌞

Dobrego dnia dziewczyny!
 
Wiesz, że ja widziałam, że coś pisałaś tylko w robocie czymś się zajęłam,a potem właśnie mi umknelo czytaj "zapomniałam " wczoraj w pociągu próbowałam odszukać 😀
Bardzo przepraszam, już się poprawiam



@all. Jak przeżyłyście burzową noc ?
Ja mało spałam:(
Dziękuję ❤️
Mnie obudziła też burza, ale wstałam pozamykać okna i poszłam spać dalej 😅
 
Ja kiedyś też chodziłam, i tak jak u Ciebie że względów ekonomicznych przerwałam, ale wtedy powód był trochę inny.

Póki co korzystajmy z wolnego życia i cieszmy się, że jest nowy dzień 🙂

Ja dziś zamierzam wystawic dupke na słońce o ile będzie, bo narazie schowało się za chmury 🌞🌞

Dobrego dnia dziewczyny!
Miłego opalania i chilloutu 🙂
Ja wczoraj najadłam się na grillu, a dzisiaj dla równowagi jedziemy na rowery, pogoda zupełnie nieangielska świeci ☀️ 20 stopni i chce się żyć. Miałam dzisiaj leniwie odpoczywać, ewentualnie nadgonić delikatnie porządki domowe, ale szkoda bo od jutra na kilka dni deszcz zapowiedziany.
Miłego dnia dla Was😊
 
Wiesz, że ja widziałam, że coś pisałaś tylko w robocie czymś się zajęłam,a potem właśnie mi umknelo czytaj "zapomniałam " wczoraj w pociągu próbowałam odszukać 😀
Bardzo przepraszam, już się poprawiam



@all. Jak przeżyłyście burzową noc ?
Ja mało spałam:(
A to u mnie chyba burzy nie było, albo spałam jak zabita 😆
 
reklama
Do góry