reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

@fckathy z okazji urodzin samych wspaniałości, pozytywnego myślenia, uśmiechu oraz najważniejszego-malutkiego człowieczka 🍼🍼
Dziekuje Ci za każde dobre słowo, poradę czy wskazówkę
❤️

 
reklama
Dziewczyny, kiedy najwcześniej zrobić test po ovitrelle, żeby był legitny? Lekarz mi kazał w pierwszy dzień spodziewanej miesiączki, ale owu była 4 dni wcześniej wiec nie wiem czy czekać do 29 dc (normalnie mam takie cykle) czy do 25 dc (25 dc będzie dokładnie 2 tygodnie po ovitrelle).
14 dni po Ovi możesz spokojnie zrobić test. Jeśli coś będzie na rzeczy to kreska będzie zdecydowanie bardziej widoczna. Po takim czasie z Ovi zostać może jedynie duszek ;)
 
Hej dziewczyny. Czy któraś z was miała taki problem, że po skończonym antybiotyku na ureaplasme miał plamienia ? Ja dalej plamię ( w zeszłą środę skończyłam brać ), nie wiele ale jednak. Na początku było czerwono teraz na brązowo. Dziś będę próbowała skonsultować się z lekarzem bo jak dzwoniłam w piątek to nie był dostępny
 
@fckathy spełnienia marzeń! ❤️
Pop Off Happy Birthday GIF by The Roku Channel
 
absolutnie nie będę się tutaj bawić w wyrokowanie, bo genetyka to za poważna sprawa. W takiej sytuacji dla świętego spokoju poszłabym do genetyka z wynikiem i skonsultowała konieczność badania Ciebie. Wizyta u genetyka ok 300 zł, badanie ok 500 zł. Kalkulacja jest taka, że albo wizytą zaoszczędzisz ok 200 zł, albo popłyniesz kolejne 500zł.

Natomiast mam nadzieje, że trochę moja wiadomość Cie uspokoiła, że mamy taki sam wynik i nikt nas nie kieruje na dodatkową diagnostykę (plus nie jestem odosobnionym przypadkiem). I gdyby było to coś poważnego to po wpisaniu w Google "heterozygota intromu 9 genu CFTR" to wyskoczyłoby Ci miliony odnośników. Atak naprawdę to co znajdziesz to nieprawidłowości genu CFTR i za co odpowiadają. A cały gen u Was jest prawidłowy.
I co macie wpisane jako komentarz po drugiej stronie? Bo u nas nie ma nic o nosicielstwie. A np przy moim nieprawidłowym kariotypie, czy w pakiecie trombofilia jest opisane z czym to się wiąże.
Nic nie napisane. Dzięki, to już się nie stresuje, zobaczymy co powie genetyk :)
 
reklama
Mnie można wpisać @ , w końcu przyszła spóźniona w 34 DC . W środę czyli w 3 DC pójdę na badania hormonalne i Amh , 26.07 mam wizytę u pani Estery , a 23.07 u edykrynologa mam nadzieję że coś zaczniemy działac w końcu jakoś to pójdzie sprawnie ☺️
 
Do góry