reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

reklama
A skoro już jadę do Roska to jakaś odżywka godna polecenia? ❤️🫣 włosy kręcone wysoko porowate 🥲
No to ja mogę Ci polecic Tolpe, taki krem wygładzający, jest super.. Ja nie splukuje, kocham "plopping" 😀poczytaj, będziesz zachwycona skrętem.
Oraz Only bio maska emolientiowa do wysokoporow, dobre promki są w Hebe
 
To dlatego, że Miovelia to wyrób medyczny, a konkretniej żywność specjalnego przeznaczenia medycznego - stąd ten tekst. Ale to nie jest lek mimo wszystko 😉
Dlatego pisałam, że można też kupić NAC od jakiegoś sprawdzonego producenta supli, bo to to samo.

Miovelia właśnie przez to, że jest tą żywnością specjalnego przeznaczenia medycznego, ma ten znak NQS (czyli że robili dodatkowe, nadobowiązkowe badania w laboratorium i mają na to certyfikat), kosztuje dwa razy więcej 😉
Dziękuję dziewczyny za info. Wezmę w sierpniu a następnym razem kupię jakiś zamiennik :-)
 
No to ja mogę Ci polecic Tolpe, taki krem wygładzający, jest super.. Ja nie splukuje, kocham "plopping" 😀poczytaj, będziesz zachwycona skrętem.
Oraz Only bio maska emolientiowa do wysokoporow, dobre promki są w Hebe
Super 🤩 poczytam o tym kremie. Ale bardziej myślę nad nanoplastia niż skrętem. Only bio testowałam ale znudził mi się zapach 👃😅
 
reklama
Do góry