reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

reklama
Dziewczyny, jestem w tym cyklu po zastrzyku Ovitrelle i zażywam 2x1 Duphaston w związku z IUI - normalnie w tej fazie cyklu miałabym już ból piersi, a nie mam w ogóle:o ogólnie samopoczucie dużo lepsze niż zwykle po owu. Czy miałyście tak że po takiej "mieszance" jakoś lepiej znosiłyście ostatnią fazę cyklu? Miałam się nie nakręcać że ta inseminacja coś dała, ale ewidentnie czuję się inaczej więc trudno nie mieć takich myśli 🙄
 
U mnie okres mnie pokonal .wczoraj czulam sie zle dzis juz lepiej.
Przez wakacje odpuszczam monitoringi bo owulacja jest tylko brak ciazy .we wrześniu wracam na wizyty .
 
Co do depilacji, to mnie akurat hojnie obdarzyła owłosieniem. Męczyłam się kupę lat, w krostach, z bólem, z wrastającymi włoskami, zapaleniem mieszków… ehh nie chce mi się aż przypominać. I po wielu latach jedynym konkretnym sposobem była depilacja światłem w salonie, a później kupiłam Philips Lumea i sama w zaciszu domowym „pstrykam” dla utrwalenia 😁
 
Co do depilacji, to mnie akurat hojnie obdarzyła owłosieniem. Męczyłam się kupę lat, w krostach, z bólem, z wrastającymi włoskami, zapaleniem mieszków… ehh nie chce mi się aż przypominać. I po wielu latach jedynym konkretnym sposobem była depilacja światłem w salonie, a później kupiłam Philips Lumea i sama w zaciszu domowym „pstrykam” dla utrwalenia 😁
Ja prędzej się zmusze by odwiedzić salon jak kupić Philipsa bo 2 moje przyjaciółki kupiły i użyły raz 😂 i siedzi se w szafie 2 lata a ja jestem taka sama 🤭
 
reklama
Dziewczyny, jestem w tym cyklu po zastrzyku Ovitrelle i zażywam 2x1 Duphaston w związku z IUI - normalnie w tej fazie cyklu miałabym już ból piersi, a nie mam w ogóle:o ogólnie samopoczucie dużo lepsze niż zwykle po owu. Czy miałyście tak że po takiej "mieszance" jakoś lepiej znosiłyście ostatnią fazę cyklu? Miałam się nie nakręcać że ta inseminacja coś dała, ale ewidentnie czuję się inaczej więc trudno nie mieć takich myśli 🙄
Co prawda ja nie po Ovitrelle ale tak samo mam 😅 piersi mnie nie bolą a zawsze już bolały 6 dni przed @ czasem myślę, że się udało a za chwilę, że nie i takie nakręcanie raz tak - raz tak. Ehh ta głowa. Boję się nastawiać
 
Do góry