reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

reklama
Ooo Jezusie, też miałam na rękach i tez wyciskałam! A im więcej dusiłam tym więcej ich było 🫣
Ja mam taką skórę na udach i pośladkach jakbym cały czas gęsią skórkę miała. Mówicie, że peelingi i pilarix i na to pomoże?
jest taki specyfik złuszczający marki Kaya, podobno właśnie na wypryski na plecach/pośladkach - ale nie stosowałam 🙂 Mi na krostki na szyi i twarzy bardzo pomógł żel myjący z niacynamidem Q+A, ale czy się sprawdzi na pośladki to nie wiem
 
@Mademoiselle_Nika widziałam, że się dobrze orientujesz w tych badaniach z Katowic, a otrzymaliśmy resztę wyników i mam pytanie 🤭
Czy jak u mężczyzny wyszły nieprawidłowości w CFTR to w takim przypadku ja również muszę je zrobić? Bo pani w labo powiedziała mi, że nie wykonuje się tych badań u kobiet i już zgłupiałam 🤔
 
@Mademoiselle_Nika widziałam, że się dobrze orientujesz w tych badaniach z Katowic, a otrzymaliśmy resztę wyników i mam pytanie 🤭
Czy jak u mężczyzny wyszły nieprawidłowości w CFTR to w takim przypadku ja również muszę je zrobić? Bo pani w labo powiedziała mi, że nie wykonuje się tych badań u kobiet i już zgłupiałam 🤔
Może pokaż jak te wyniki wyglądają? 🤔 te mutacje mogą się wiązać z mukowiscydoza (więc pewnie dobrze jakbyś to sprawdziła też u siebie czy jesteś nosicielką) i ogólnie z problemami z płodnością u mężczyzn. Na pewno do konsultacji z lekarzem :)
 
Ja używam na zmianę mydła i żelu dla dzieci 😀
Masz do polecenia jakieś mydła takie na 99%naturalne? Te te starej mydlarni są ok ?
Z balsamow dawno zrezygnowałam na rzecz dobrych olejków albo jak nie mam a skóra sucha to po prostu oliwa z oliwek 😂
Ja polecam Your KAYA 🙂 Są w Rossmannie i czasem można dorwać w promocji (wtedy najlepiej kupować). Ja akurat mam u nich subskrypcję, bo bardzo lubię ich produkty i regularnie dostaję od nich paczki. Bardzo fajne (mi przypadły do gustu) są kostki od 4szpaków i MDM ☺️
 
Teraz cały czas się myje ino mydłem z nanosrebrem (z apteki).
No ale tak jak piszecie może zacznę to pilingowac i może zamiast kosmetycznego balsamu zakupie ten pilarix. No i ta bielizna ponoć najlepsza bawełniana.

Pilarix kiedyś stosowałam ale na ręce bo kiedyś miałam takie krostki które ja głupia gnietłam. Teraz mniej ale ślady po tym zostały do dziś 🙉🙈
Ja używam Pilarix na truskawkowe nogi, których jestem nieszczęśliwą posiadaczką i pomaga. Ale używam też dwóch serumów (złuszczającego i łagodzącego) od Your KAYA.

PS. Nie, nie jestem ambasadorką tej marki 😅 Po prostu bardzo lubię ich produkty, używam długo i u mnie się sprawdzają 😇
 
jest taki specyfik złuszczający marki Kaya, podobno właśnie na wypryski na plecach/pośladkach - ale nie stosowałam 🙂 Mi na krostki na szyi i twarzy bardzo pomógł żel myjący z niacynamidem Q+A, ale czy się sprawdzi na pośladki to nie wiem
Na plecy, pośladki, pod biustem - właśnie na takie krostki/potówki/pryszcze 🙃
 
Może pokaż jak te wyniki wyglądają? 🤔 te mutacje mogą się wiązać z mukowiscydoza (więc pewnie dobrze jakbyś to sprawdziła też u siebie czy jesteś nosicielką) i ogólnie z problemami z płodnością u mężczyzn. Na pewno do konsultacji z lekarzem :)
IMG_2726.jpeg
No właśnie lekarz kazał mi zrobić identyczne z tym wariantem Tn w intronie 9, a nie mogłam znaleźć laboratorium, które takie wykonuje, a w Katowicach mówią, że tylko mężczyznom robią.
 
Ja polecam Your KAYA 🙂 Są w Rossmannie i czasem można dorwać w promocji (wtedy najlepiej kupować). Ja akurat mam u nich subskrypcję, bo bardzo lubię ich produkty i regularnie dostaję od nich paczki. Bardzo fajne (mi przypadły do gustu) są kostki od 4szpaków i MDM ☺️
Z Kaya używam podpasek, są ok oraz plyn do higieny intymnej. Dzieki za polecajke o Rossmanie, bo jakos nigdzie mydelek nie wypatrzylam.
I w ogóle ta firma jest mega eko.
A 4szpaki też znam ale używam tylko póki co antyperspirantu, aplikacja jest taka sobie,ale sprawdza sie😀
 
reklama
Do góry