reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

Jak mnie dziś męczy ból brzucha taki okresowy ...
Teoretycznie według testów owu była w niedzielę/poniedziałek ,okres mam mieć 5 sierpnia. Nie wiem skąd ten ból 😑
Ja ostatnie dwa cykle miałam tak że 2 dni po owulacji czułam się jak na okres bol brzucha, ból lędźwi i ciągnięcie krocza i trwało to przez ok tydzień, a przed samą miesiączka 1 dzień tylko lędźwia i cały okres bardzo delikatny bol brzucha i moja ginekolog mówiła że tak może być. Ale ja już nie wiem czy jej ufam
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Jeszcze raz dziękuję wszystkim za tyle miłych słów ☺️ jesteście kochane 🤗


Powiem tak. Im bardziej chciałam tym bardziej wyszukiwałam w swoim ciele różnych zmian i objawów.
Zauważyłam też, że organizm to nie zegarek i wiele czynników potrafi zmienić cykl.
Chyba każdy z tych kilku miesięcy starań miałam inny pod kątem tego jak się czułam.
Wiem łatwo się mówi, ale postaraj się tego nie robić dla własnego zdrowia psychicznego. Po sobie wiem jak źle to się odbija na samopoczuciu. Będzie dobrze 🤞





Codziennie i kilka dziennie jakby te kilka godzin miało coś zmienić 🤦🏼‍♀️ Tak to ja.
Również ja która w tym miesiącu z góry zakładałam, że nic z tego.
Życzę Ci takiego samego szoku jaki ja miałam 🤞
Ja właśnie myślę odwrotnie . Że to źle wróży,że jakaś infekcja albo jakieś inne dziadostwo. Nie wyszukuje objawów ciąży bo wiem że to logicznie jeszcze niemożliwe ☺️
 
to ja zupełnie na odwrót - jak robię codziennie i codziennie oglądam biel to lepiej znoszę jak okres przychodzi, bo się już go spodziewam. To znaczy kiedyś tak było, jak robiłam te testy i miałam nadzieję na ciażę, bo teraz już wiem, że nie mam po co 😅

Mi też najlepiej sprawdza się taktyka testowania codziennie, 1- łatwej oswajam się z myślą o tym, że to znów nie tym razem, 2 - mam dowód, że wszystkie objawy, których doświadczam nie są spowodowane betą, a wiadomo, jak człowiek czeka to wszystko nagle zwiastuje wczesną ciąże.
Ale wiadomo, to nie dla każdego robić tyle testów w miesiącu... a, bo zaczynam najpóźniej 7dpo 😅
 
Mi też najlepiej sprawdza się taktyka testowania codziennie, 1- łatwej oswajam się z myślą o tym, że to znów nie tym razem, 2 - mam dowód, że wszystkie objawy, których doświadczam nie są spowodowane betą, a wiadomo, jak człowiek czeka to wszystko nagle zwiastuje wczesną ciąże.
Ale wiadomo, to nie dla każdego robić tyle testów w miesiącu... a, bo zaczynam najpóźniej 7dpo 😅
też tak zaczynam haha czasem jak sobie przelicze ile wydałam to masakra 😅 dlatego teraz zamówiłam zapas z Amazon 😅
 
Do góry