reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

U mnie dalej dziwne rzeczy. Zastanawiam się czy jest sens badać progesteron i jeśli tak, to kiedy. Dzisiaj 19dc, najpóźniej peak wyłapałam 22dc więc jeszcze te kilka dni potestuje. Jak nic nie będzie to chyba w poniedziałek pójdę na krew, to byłby 8dpo (od „peaku”)
U nas choroba pewnie miała wpływ ,mąż zapalenie płuc wirusowe a ja czułam sie jak gó...
 
reklama
U mnie dalej dziwne rzeczy. Zastanawiam się czy jest sens badać progesteron i jeśli tak, to kiedy. Dzisiaj 19dc, najpóźniej peak wyłapałam 22dc więc jeszcze te kilka dni potestuje. Jak nic nie będzie to chyba w poniedziałek pójdę na krew, to byłby 8dpo (od „peaku”)
Zamiast wydawać kasę na proga na ślepo, wybierz się na monitoring cyklu. Twoje owulaki są prawie cały czas pozytywne i mogą świadczyć o tym że masz PCOS. Przy PCOS testy owulacyjne nie będą działać i pokazywać owulacji, więc robienie ich i takich osób jest bez sensu.
 
U mnie dalej dziwne rzeczy. Zastanawiam się czy jest sens badać progesteron i jeśli tak, to kiedy. Dzisiaj 19dc, najpóźniej peak wyłapałam 22dc więc jeszcze te kilka dni potestuje. Jak nic nie będzie to chyba w poniedziałek pójdę na krew, to byłby 8dpo (od „peaku”)
Może jestes w ciąży. Dlatego tak pokazuje.
Lh na początku ciazy jest tez wysokie.
Tylko nie chce nagonki na siebie. Czytalam o tym juz ,ale nie wiem czy tak dokładnie jest
 
Zamiast wydawać kasę na proga na ślepo, wybierz się na monitoring cyklu. Twoje owulaki są prawie cały czas pozytywne i mogą świadczyć o tym że masz PCOS. Przy PCOS testy owulacyjne nie będą działać i pokazywać owulacji, więc robienie ich i takich osób jest bez sensu.
Poprzednie cykle była jasna sytuacja. Ten jest wyjątkowo z takimi wysokimi wynikami rozstrzelonymi od początku cyklu. Raz robiłam monitoring (w styczniu) i się pokryło z testami.

Bez monitoringu też cykle od stycznia pokrywają się z testami - stała faza lutealna po peaku. Max 1 dzień różnicy, ale to owu po prostu mogła być dzień pozniej
 
Poprzednie cykle była jasna sytuacja. Ten jest wyjątkowo z takimi wysokimi wynikami rozstrzelonymi od początku cyklu. Raz robiłam monitoring (w styczniu) i się pokryło z testami
Ja miałam 4 miesiące monitoring I wszystko rosnie ,pękaja same.
Tylko tej ciazy niema .
Mam ma podwyzszone tsh ale nie wiadomo czy przez tego wirusa za 2 tyg kontrole tsh I wtedy leki.mielismy zrobic badanie nasienia a dopiero za 3 miesiące.
 
Jak mnie dziś męczy ból brzucha taki okresowy ...
Teoretycznie według testów owu była w niedzielę/poniedziałek ,okres mam mieć 5 sierpnia. Nie wiem skąd ten ból 😑
 
Ja robiłam testy ciążowe tylko raz w życiu i wszystkie były pozytywne z bardzo grubymi krechami, zero wątpliwości. Szkoda, ze nie w macicy 🙄 ale jak wrócę do starań to chyba tez będę sprawdzać dopiero po terminie miesiączki żeby się nie nakręcać i nie doszukiwać cieni bo to na mnie źle wpłynie, bo ja się za bardzo nakrecam
to ja zupełnie na odwrót - jak robię codziennie i codziennie oglądam biel to lepiej znoszę jak okres przychodzi, bo się już go spodziewam. To znaczy kiedyś tak było, jak robiłam te testy i miałam nadzieję na ciażę, bo teraz już wiem, że nie mam po co 😅
 
Cześć dziewczyny.
Jeszcze raz dziękuję wszystkim za tyle miłych słów ☺️ jesteście kochane 🤗

Jak mnie dziś męczy ból brzucha taki okresowy ...
Teoretycznie według testów owu była w niedzielę/poniedziałek ,okres mam mieć 5 sierpnia. Nie wiem skąd ten ból 😑
Powiem tak. Im bardziej chciałam tym bardziej wyszukiwałam w swoim ciele różnych zmian i objawów.
Zauważyłam też, że organizm to nie zegarek i wiele czynników potrafi zmienić cykl.
Chyba każdy z tych kilku miesięcy starań miałam inny pod kątem tego jak się czułam.
Wiem łatwo się mówi, ale postaraj się tego nie robić dla własnego zdrowia psychicznego. Po sobie wiem jak źle to się odbija na samopoczuciu. Będzie dobrze 🤞



to ja zupełnie na odwrót - jak robię codziennie i codziennie oglądam biel to lepiej znoszę jak okres przychodzi, bo się już go spodziewam. To znaczy kiedyś tak było, jak robiłam te testy i miałam nadzieję na ciażę, bo teraz już wiem, że nie mam po co 😅

Codziennie i kilka dziennie jakby te kilka godzin miało coś zmienić 🤦🏼‍♀️ Tak to ja.
Również ja która w tym miesiącu z góry zakładałam, że nic z tego.
Życzę Ci takiego samego szoku jaki ja miałam 🤞
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Jeszcze raz dziękuję wszystkim za tyle miłych słów ☺️ jesteście kochane 🤗


Powiem tak. Im bardziej chciałam tym bardziej wyszukiwałam w swoim ciele różnych zmian i objawów.
Zauważyłam też, że organizm to nie zegarek i wiele czynników potrafi zmienić cykl.
Chyba każdy z tych kilku miesięcy starań miałam inny pod kątem tego jak się czułam.
Wiem łatwo się mówi, ale postaraj się tego nie robić dla własnego zdrowia psychicznego. Po sobie wiem jak źle to się odbija na samopoczuciu. Będzie dobrze 🤞





Codziennie i kilka dziennie jakby te kilka godzin miało coś zmienić 🤦🏼‍♀️ Tak to ja.
Również ja która w tym miesiącu z góry zakładałam, że nic z tego.
Życzę Ci takiego samego szoku jaki ja miałam 🤞
myślałam że tylko ja tak robię że potrafię w ciągu dnia zrobić 2-4 testy , gdzie jestem pewna że nic się nie zmieniło ale mimo to robię . Czasem się zastanawiam po co , ale to jest jakby silniejsze ode mnie , i może coś w tym jest że jak zrobię parę dni i jest biel to jakoś łatwiej mi z tym że przychodzi @ . Walczę sama ze sobą żeby nie myśleć i nie skupiać się na tym a potem przegrywam ta walkę ,i faktycznie nie odbija się to na mnie dobrze ,ale narazie nie potrafię przestać 😔 Ale powiem że te kilka godzin jednak może zrobić różnice ,chyba że akurat ja tam miałam ,bo przy marcowej biochemicznej , rano był biały , a popołudniu był cień cienia już i na następny dzień rano już była widoczna normalnie
 
Do góry