reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

Właśnie przyszła moja paczka „pocieszenia” z wyprzedaży w Esotiq. Teraz trzeba wytrzymać do końca pracy, żeby móc na spokojnie poprzymierzac 🫣😁

Btw - macie jakieś pomysły na prezent urodzinowy dla faceta, który najchętniej dostałby NIC i robiłby NIC? Wszystko ma, żadne wyjście czy „przeżycie” w sumie nie jest mu do szczęścia potrzebne…

Ja to mam chyba łatwego w obsłudze męża. Dużo by ułatwiło gdybyś napisała co obecnie lubi Twój partner.
Generalnie perfumy, gadżet typu Smart Watch, gra na konsole lub PC, ulubione słodycze/przekąski. Jest mnóstwo opcji, ale to zależy od jego zainteresowań.


Dziewczyny bo zaraz zaczniecie polować na bociany 😂
Powiem jedno ani bociany ani kobiety w ciąży nie chcieli wcześniej współpracować 😅

Lubi bobry?
Wyjaśniając, widziałam dziś etui na paszport z podpisami typu imię i nazwisko jak z tego filmiku "bober k*rwa, jaki ty jesteś za*ebisty" i nie mogę przestać myśleć o tym etui.😂
Myślę, że z obu wersji bobra mógłby być zadowolony 😂
 
reklama
Ja to mam chyba łatwego w obsłudze męża. Dużo by ułatwiło gdybyś napisała co obecnie lubi Twój partner.
Generalnie perfumy, gadżet typu Smart Watch, gra na konsole lub PC, ulubione słodycze/przekąski. Jest mnóstwo opcji, ale to zależy od jego zainteresowań.


Dziewczyny bo zaraz zaczniecie polować na bociany 😂
Powiem jedno ani bociany ani kobiety w ciąży nie chcieli wcześniej współpracować 😅


Myślę, że z obu wersji bobra mógłby być zadowolony 😂
Lubi planszowki, ale już mu się nie mieszczą. Poza tym nie jest sportowy, perfum użyje tylko czasem idąc gdzies ze mną, elektronikę ma wszystko i jeszcze więcej.
 
Lubi planszowki, ale już mu się nie mieszczą. Poza tym nie jest sportowy, perfum użyje tylko czasem idąc gdzies ze mną, elektronikę ma wszystko i jeszcze więcej.
Nie wiem ile lat ma Twój mąż, ale może kup mu jakieś wypasione Lego? Teraz jest tyle fajnych kolekcjonerskich zestawów, że sama bym sobie sprawiła 🙈
Tylko ceny też są już wypasione 😅
 
Nie wiem ile lat ma Twój mąż, ale może kup mu jakieś wypasione Lego? Teraz jest tyle fajnych kolekcjonerskich zestawów, że sama bym sobie sprawiła 🙈
Tylko ceny też są już wypasione 😅
No właśnie pytałam kilka razy o Lego i nie chce.

Poddałam się i zamówiłam mu jedną jakąś praktyczną rzecz, którą chciał do auta i t-shirt. Jak się uda to coś ugotuję albo gdzieś pójdziemy na kolację i tyle.
 
No właśnie pytałam kilka razy o Lego i nie chce.

Poddałam się i zamówiłam mu jedną jakąś praktyczną rzecz, którą chciał do auta i t-shirt. Jak się uda to coś ugotuję albo gdzieś pójdziemy na kolację i tyle.
Myślę, że liczy się pamięć. Co by nie było to wspólne celebrowanie tego dnia jest już samo w sobie prezentem ☺️
 
Jestem po wizycie u Pani Estery , faktycznie opinie się nie mylą Pani jest mega miła , wszystko tłumaczy , super . Generalnie mam niejednoznacznie stwierdzone PCOS , na jajnikach widać pęcherzyki bez dominującego ,a jestem w 12 DC , endometrium 7,5 . Dostałam przez 6 dni zastrzyki Oealeap , 6.08 mam przyjść na monitoring , mąż ma zrobić badania nasienia ,musimy poszukać jak to cenewo wygląda w różnych placówkach bo u nich te badania co wypisała kosztują 950 zł . Ja mam 2-5 dniem zrobić testosteron , glukozę , insulinę , dhea , na wizycie następnej zrobi mi wymazy i narazie zrobimy 2-3 cykle stymulowane i później drożność . Jestem pełna optymistycznego myślenia mam nadzieję że będzie dobrze . Trzymajcie mocno kciuki 🥰
 
No właśnie pytałam kilka razy o Lego i nie chce.

Poddałam się i zamówiłam mu jedną jakąś praktyczną rzecz, którą chciał do auta i t-shirt. Jak się uda to coś ugotuję albo gdzieś pójdziemy na kolację i tyle.
Mój mąż też zawszę mówi że wszystko ma.
On jest w ogóle nie nauczony dostawiania prezentów. Jako dziecko bardzo rzadko coś dostawał, na urodziny dostawał od rodzice tort, a prezent tzn. jakaś zabawkę na święta, a wiem że sytuację finansową mieli lepszą niż moi rodzice gdy byłam mała a ja na urodziny i święta zawszę dostawami coś fajnego.
Widzę że to cały czas w nim siedzi, taki żal z dzieciństwa.
Więc co roku na urodziny staram się wymyślić coś super.
Mój mąż jest rolnikiem i pasjonatem majsterkowania więc mam duże pole do podpisu.
 
To my z mężem mamy umowę, że po prostu sobie mówimy co chcemy. Ja jestem kiepska w prezenty, bardzo mnie stresuje wybieranie prezentów i potem, że się nie spodoba. Więc o ile nie mam pomyslu, który wiem, że będzie trafiony to go po prostu pytam. On mnie tak samo. Albo robimy coś razem, wyjazd, kolacja czy coś.
 
Co do prezentów, to ja mam taki sposób, że często gdzieś razem chodzimy i zwracam dużą uwagę co mi pokazuje w sklepach/ albo jak coś oglądamy i usłyszę „patrz jakie fajne”. Zapisuje sobie wszystko w moim notesie i jak przychodzi jakaś okazja to mam całą listę pomysłów na prezenty 😆🫣 A mąż zawsze zaskoczony, że trafiłam i wiedziałam, że właśnie to chciał 😀
 
reklama
Właśnie przyszła moja paczka „pocieszenia” z wyprzedaży w Esotiq. Teraz trzeba wytrzymać do końca pracy, żeby móc na spokojnie poprzymierzac 🫣😁

Btw - macie jakieś pomysły na prezent urodzinowy dla faceta, który najchętniej dostałby NIC i robiłby NIC? Wszystko ma, żadne wyjście czy „przeżycie” w sumie nie jest mu do szczęścia potrzebne…
Ja kupiłam mojemu warsztaty ceramiczne ze mną 😂😂
 
Do góry