reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

U mnie to samo 🤣

A pytając wszystkie, czy w Waszych kręgach są różne takie przesądy, które niby zwiastują ciążę?
U mnie np pomijając bociana to mówi się, że jak się usiądzie na tym samym krześle co ciężarna to też się zaraz będzie w ciąży 😅
To idę zabrać krzesło mojej bratowej, która jest w ciąży. Będę siedzieć na tym krześle 24h/dobe 😂
 
reklama
Właśnie przyszła moja paczka „pocieszenia” z wyprzedaży w Esotiq. Teraz trzeba wytrzymać do końca pracy, żeby móc na spokojnie poprzymierzac 🫣😁

Btw - macie jakieś pomysły na prezent urodzinowy dla faceta, który najchętniej dostałby NIC i robiłby NIC? Wszystko ma, żadne wyjście czy „przeżycie” w sumie nie jest mu do szczęścia potrzebne…
 
Właśnie przyszła moja paczka „pocieszenia” z wyprzedaży w Esotiq. Teraz trzeba wytrzymać do końca pracy, żeby móc na spokojnie poprzymierzac 🫣😁

Btw - macie jakieś pomysły na prezent urodzinowy dla faceta, który najchętniej dostałby NIC i robiłby NIC? Wszystko ma, żadne wyjście czy „przeżycie” w sumie nie jest mu do szczęścia potrzebne…
W takiej razie kup sobie jakoś fajną bieliznę i upojna noc w prezencie 😉 mój mąż takie prezenty lubi najbardziej🤪
 
Właśnie przyszła moja paczka „pocieszenia” z wyprzedaży w Esotiq. Teraz trzeba wytrzymać do końca pracy, żeby móc na spokojnie poprzymierzac 🫣😁

Btw - macie jakieś pomysły na prezent urodzinowy dla faceta, który najchętniej dostałby NIC i robiłby NIC? Wszystko ma, żadne wyjście czy „przeżycie” w sumie nie jest mu do szczęścia potrzebne…
Lubi bobry?
Wyjaśniając, widziałam dziś etui na paszport z podpisami typu imię i nazwisko jak z tego filmiku "bober k*rwa, jaki ty jesteś za*ebisty" i nie mogę przestać myśleć o tym etui.😂
 
Ostatnia edycja:
reklama
Właśnie przyszła moja paczka „pocieszenia” z wyprzedaży w Esotiq. Teraz trzeba wytrzymać do końca pracy, żeby móc na spokojnie poprzymierzac 🫣😁

Btw - macie jakieś pomysły na prezent urodzinowy dla faceta, który najchętniej dostałby NIC i robiłby NIC? Wszystko ma, żadne wyjście czy „przeżycie” w sumie nie jest mu do szczęścia potrzebne…
mam dokładnie ten sam problem ,mój mąż ma za 4 dni urodziny a jedynie co mi przychodzi do głowy to ,,zapakować ,, siebie w kokartke haha 😅 on nigdy nic nie potrzebuje , wszystko ma i tak dalej haha
 
Do góry