reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

reklama
Hej, u mnie na teście biało, ale nie ma zaskoczenia, bo testuję już od 5 dni 😅 okresu też nie ma, a szkoda bo mam już kupione tabletki na stymulację, więc czekam teraz niecierpliwie żeby zacząć, ale czuję, że spóźni się parę dni znowu, bo jeszcze mam zero objawów.
@Tinulka a jak u Ciebie? :)
A uwierzysz że wczoraj neo kupiłam testu? Mieszkam na wsi, nie mam w pobliżu apteki, ani rossmana. Wczoraj jak byłam na zakupach to mi totalnej wyleciało z głowy, przypomniałam sobie dziś rano 🤦 także jutro jadę szukać butów na sobotnie wesele to i teścik kupię 😉
 
Z tego co czytałam, to przy AA dziecko nie powinno mieć więcej C2 niż matka, a u Was będzie miało albo 2 tak jak Ty, albo 1, więc może dlatego nie dostałaś accofilu. Chyba sam KIR AA nie jest wskazaniem, bo ma go przecież 30% kobiet.
Tyle, że szanse na to, że dziecko będzie miało mieszany allotyp wynosi tylko 25%. U @anyżowa jest 50/50, a jednak dostała Accofil.
Jasne, KIR i HLA-C to nie wszystko, liczy się cały wywiad itd. więc nie chcę porównywać naszych historii 1:1. Ale @amusedxxx też podobny przypadek i też włączone leki 🤷🏻‍♀️

Jak by nie było, ja też głośno myślę, chodzi mi po prostu o to, że to mnie skłania do zasięgnięcia rady jeszcze innego lekarza 😉
 
Do góry