reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

reklama
wiesz przynajmniej wiesz na czym stoisz i co dalej, no nie jest beznadziejnie :-)
Całkiem spoko, że powiedział że IUI można próbować, bo niektórzy lekarza odrazu na ivf kieruja.
Zdecydowalas już czy będziesz robić te badania u nich?

Gdzieś też czytałam opinie że oni dają mega duży pakiet do zrobienia, bo Pa.snik np tyle nie przepisuje

Kurcze to muszę zadzwonić i dopytać jak to jest z tymi piątkami. Dzięki za zwrócenie uwagi.

Ta kwota tak tylko za moje badania
Wiesz co, ja też mu powiedziałam wprost, że na razie w ogóle takiej opcji nie braliśmy pod uwagę i że na pewno nie jesteśmy gotowi na IVF.

Nie, jeszcze nie zdecydowaliśmy. Tak jak już gdzieś pisałam wcześniej, podejdziemy najpierw do tego IUI skoro mamy taką szansę na NFZ, a jak to się nie uda, to chyba pójdziemy jednak w tę immunologię 🙄 Mam nadzieję, że do tego czasu mój mąż wróci do pracy, bo to jednak niemałe koszty 😣

A mi się właśnie wydawało, że to Paśn.ik tak dużo drogich badań zleca 🫣
 
Ostatnia edycja:
Na pierwszą wizytę zalecane jest żeby iść razem 🙂
z tym że teraz akurat nie umowilam konsultacji nieplodosciowej dla par , tylko tak jakby tylko dla mnie ,no ale na miejscu się okaże jak to potraktują ,bo generalnie umawiałam wizytę z racji spóźniającego się @ , a nie chcialam przekładać bo terminy są ciężko dostępne
 
reklama
A mam pytanie, bo widzę, że sporo osób korzysta z IUI na NFZ. W jaki sposób szukacie placówek, gdzie wykonują na NFZ?
 
Do góry