reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

reklama
U mnie test negatywny. Znowu się nie udało 😞 myślicie, że w takiej sytuacji mogę już odstawić duphaston? Lekarz kazał go brać do pierwszego dnia spodziewanej miesiączki, ale to już nie ma sensu.
Dopóki będziesz brała, to progesteron nie ma jak spadać dając sygnał do złuszczania endometrium.
A który to dpo? Jeśli już coś powinno wyjść, to odstaw dupka i w ciągu 2-3 powinna przyjść @.
 
Dopóki będziesz brała, to progesteron nie ma jak spadać dając sygnał do złuszczania endometrium.
A który to dpo? Jeśli już coś powinno wyjść, to odstaw dupka i w ciągu 2-3 powinna przyjść @.
Dzisiaj jest 14 dpo. Okres normalnie powinnam dostać 25.07, ale ze wszystko się przesunęło przez wcześniejsze owu, to apka mi pokazuje, że powinnam go dostać jutro.

Nie mam już siły na to wszystko.
 
Cześć dziewczyny, czy dobrze widzę tutaj dwie kreski? Jestem trzy dni po spodziewanej miesiączce, ale owulacja mogła się przesunąć bo miałam chwilę przed grypę żołądkową😂 jeśli faktycznie są tu || to kiedy powtórzyć test?

Trzymam kciuki za Was!Zobacz załącznik 1648779
 
Przepraszam, najpierw wrzuciłam swój test a dopiero przeczytałam ten regulamin… jestem tu nowa… chciałbym się zapisać na 22, wtedy chyba powtórzę test :)
 
Dzisiaj jest 14 dpo. Okres normalnie powinnam dostać 25.07, ale ze wszystko się przesunęło przez wcześniejsze owu, to apka mi pokazuje, że powinnam go dostać jutro.

Nie mam już siły na to wszystko.
Dobrze pamiętam, że jesteś po IUI i Ovi?
Jeśli tak to 14dpo już powinno coś wyraźnie widać, chociaż różnie to bywa 🙄
 
Oo, nam pani mówiła, że musimy w jakiś piątek przyjechać, bo tylko w piątki badania nasienia robią. A mamy tam więcej parametrów do zbadania.

My nie mamy na tej liście MLR, tylko test IMK rozszerzony i CBA, czyli ocena cytokin. Co to jest to allo MLR? Te 4350zł to tylko za Twoje badania? U nas 4220zł wyszło łącznie, z czego oczywiście większość to moje.

Właściwie to uznał, że włączenie Accofilu nie jest na razie wskazane, bo u mnie nigdy tej ciąży nie było i nie wiadomo nawet czy w ogóle dochodzi do zapłodnienia 🙄 Dlatego najpierw zalecił pogłębienie diagnostyki. Mówił, że ten genotyp KIR AA jest już sygnałem, że coś jest nie tak, ale to szczątkowa informacja.
Powiedziałam mu, że mamy możliwość podejść do IUI na NFZ i zapytałam czy w takiej sytuacji to w ogóle ma sens (ilość refundowanych procedur jest też jakoś ograniczona), to powiedział, że mimo wszystko by spróbował.

W ogóle się popłakałam na tej wizycie. Na koniec mi powiedział, że bynajmniej nie jest tak, że nie mam szans na ciążę i że mogę w niej być, tylko jeszcze nie wie w jaki sposób.
Wow serio powiedział że accofil nie wskazany na razie? 🙈 ja bym chyba dla własnego spokoju wolała zacząć brać przy IUI
 
reklama
Wow serio powiedział że accofil nie wskazany na razie? 🙈 ja bym chyba dla własnego spokoju wolała zacząć brać przy IUI
Ja właśnie też, dlatego się trochę zdziwiłam… 🙄 @anyżowa też nie ma żadnej ciąży w historii i podobne wyniki, a ta babeczka z Gdańska przepisała jej Accofil.
I tak się zastanawiam, czy zaufać Malino.wskiemu, czy jeszcze zasięgnąć drugiej opinii 🙄 Bo to właśnie miałam na myśli pytając go, czy w takiej sytuacji jest w ogóle sens podchodzić do IUI. Bo dajmy na to, że jednak dochodzi do tego zapłodnienia, ale nie do implantacji, ale bez Accofilu dalej nie będę miała szans się o tym dowiedzieć 🤷🏻‍♀️
 
Do góry