reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

reklama
nie , nawet u ostatniej co byłam mówiła że jajniki wygląda normalnie ,że nie wyglądają jak policystyczne
No to raczej bym uznała, że jest w porządku. Jesteś młoda, więc to dobrze że masz wysoką rezerwę 🙂 i tak jak napisała @spoko23 wyżej - nie zawsze wysokie AMH świadczy o PCOS 😉 Musi być spełniony szereg innych kryteriów, by można o tym mówić.
 
Oo, nam pani mówiła, że musimy w jakiś piątek przyjechać, bo tylko w piątki badania nasienia robią. A mamy tam więcej parametrów do zbadania.

My nie mamy na tej liście MLR, tylko test IMK rozszerzony i CBA, czyli ocena cytokin. Co to jest to allo MLR? Te 4350zł to tylko za Twoje badania? U nas 4220zł wyszło łącznie, z czego oczywiście większość to moje.

Właściwie to uznał, że włączenie Accofilu nie jest na razie wskazane, bo u mnie nigdy tej ciąży nie było i nie wiadomo nawet czy w ogóle dochodzi do zapłodnienia 🙄 Dlatego najpierw zalecił pogłębienie diagnostyki. Mówił, że ten genotyp KIR AA jest już sygnałem, że coś jest nie tak, ale to szczątkowa informacja.
Powiedziałam mu, że mamy możliwość podejść do IUI na NFZ i zapytałam czy w takiej sytuacji to w ogóle ma sens (ilość refundowanych procedur jest też jakoś ograniczona), to powiedział, że mimo wszystko by spróbował.

W ogóle się popłakałam na tej wizycie. Na koniec mi powiedział, że bynajmniej nie jest tak, że nie mam szans na ciążę i że mogę w niej być, tylko jeszcze nie wie w jaki sposób.
wiesz przynajmniej wiesz na czym stoisz i co dalej, no nie jest beznadziejnie :-)
Całkiem spoko, że powiedział że IUI można próbować, bo niektórzy lekarza odrazu na ivf kieruja.
Zdecydowalas już czy będziesz robić te badania u nich?

Gdzieś też czytałam opinie że oni dają mega duży pakiet do zrobienia, bo Pa.snik np tyle nie przepisuje

Kurcze to muszę zadzwonić i dopytać jak to jest z tymi piątkami. Dzięki za zwrócenie uwagi.

Ta kwota tak tylko za moje badania
 
Mam nadzieję, że wynik Cię pozytywnie zaskoczy 🤞 Ja się czuję totalnie inaczej w tym cyklu, piersi mnie zaczęły boleć dopiero kilka dni temu i bolą inaczej, od kilku dni mam skurcze brzucha trochę jak na okres. Mam też zawroty głowy i bóle głowy i jest mi strasznie gorąco🥵 Ale nie chcę się nastawiać, że coś może być na rzeczy, bo najpierw byłam na stymulacji Lamettą, potem Ovitrelle a teraz Duphaston, więc to może być kwestia leków

🤞🤞🤞🤞
 
reklama
Do góry