reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubrankowe szaleństwo i inne wariacje zakupowe

reklama
Corin, to chyba nosidlo:confused: Pozycja dla noworodka opisana jest jako hamak:-D Testowalam na misiu:-pPewnie troche tych testow bedzie potrzebne, zeby dojsc do jako takiej wprawy;-)
 
Ja też się zastanawiam nad kupnem chusty do noszenia niemowlaków. Chciałabym taką długą co można wiązać na kilka sposobów. Za ubrankami się nie rozglądam, bo ma byc druga dziewczynka. A po Paulince mam tyle ciuszków, że wystarczyłoby dla dwójki. A poza tym siostra męża ma bzika na punkcie małych dzieci i mi przyśle znów stertę nowych ubrań.
Sama nie szaleję z ubrankami ale cieszę się za Was. Pamiętam ile radości mi sprawiało pranie, prasowanie i składanie tych malutkich ubarnek. Przeglądałam je prawie codziennie, sortowałam i na nowo układałm w szafce.
 
Ostatnia edycja:
zamarzyłam o otulaczku... Musze to pooglądać sobie "na żywo" najpierw, bo może wystarczy cienszy kocyk zamiast tego ;-) Przy mojej dwójce używałam rożka, a wlaściwie nie używałam, bo był strasznie nieporęczny, ale to... hmmm, jestem prawie przekonana ;-) Może "pozwolę" mamie zeby mi to sprezentowala ;-)
 
Ależ pięknych macie już ciuszków!! Zazdroszczę, chociaż ja na razie wstrzymuję sie z kupowaniem do momentu poznania płci. Czyli do piątku mam nadzieję :tak: później zobaczę co mi tam znajome i rodzinka już naszykowali i dopiero będę kupować czego będzie najmniej. Już nie mogę się doczekać :-)
 
A my z Mężem jeszcze przed ślubem zbieraliśmy już ciuszki itp.:-D Już w wieku 19 lat chcieliśmy zostać rodzicami, ale przygotowania, ślub itp. i teraz już jesteśmy w ciąży w końcu:-) Ale praktycznie wszystko mamy dla chłopczyka...jajki to będą jak się okaże, że noszę w sobie Niunię...hahaha:-D Ale nie szkodzi... w razie "w" zdążymy kupić ubranka dla dziewczynki;-)
 
reklama
Przyznam się, że ostatnio w lumpku kupiłam dla dzidzi pierwsze RÓŻOWE ubranka..Jak się okaże, że jednak coś tam jej wyroslo, to się zamienię z którąś z was hehe.. Chociaż już troche bardziej się oswoiłam z tą myślą, że to dziewczynka..Może powiecie że jestem wyrodna matka, ale ciężko mi było się do tego przyzwyczaić bo się nastawiłam na chłopca..ale to przecież nie ważne, bo mam zdrowe dzieciątko:)

A jak lekarz na 100% potwierdzi, że to ONA to już mi łatwiej będzie się przyzwyczaić:)

A i zapomniałam się pochwalić, że z malżem zrobiliśmy porządek w najszej piwnicy i znalazłam siatkę z małymi ubrankami po misi:) To chyba jedyna taka,bo wszystko pożyczyła mi kuzynka po swojej corce na początek..wiec swoich nie mam za dużo..
 
Do góry