reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza

No to i ja po wizycie i mam pytanie, czy za wciskanie się w kolejkę są przewidziane jakieś kary? No bo dziś się okazało, że rozwarcie mam na 3... palce, czyli do pełnego już niewiele brak. Jakby coś się zaczęło, to pędem mam się stawić do szpitala:szok:. Chciałabym dotrwać do lutego... Niestety nie wiem jak z rozmiarami Dziecia, bo chodzę na NFZ i już miałam 3 usg, więc kolejne mi nie przysługuje.
 
reklama
Ja też po wizycie. Szyjka ok. 1,5 cm, rozwarcie tylko na 1 cm:baffled: Moje hemoroidy gin ocenił jako żadne hehe, ja je odczuwam jako giganty:baffled:kolejna wizyta dzień przed terminem, jeśli dotrwam
 
dziewczynki gratulujemy udanych wizyt! rodźcie już bo koniec stycznia już a u nas tak mało maluszków.

Anelin ja też chodzę na NFZ i teraz w środę mam 5 albo 6 USG, więc to nie tak, że nie można. A ciąża wzorowa, ostatnio lekarz kazał przyjść po tygodniu po skierowanie na USG, bo stwierdził, że trzeba oszukać NFZ, więc jakieś tam sposoby mają ;-)
 
Ja też nie miałam dziś usg, więc sie cieszę, że tydzień temu byliśmy u innego na usg;) Niby chodzę do mojego gina prywatnie to też się 3ma zasady, że robi się te 3 zalecane usg.
Te moje rozwarcie to nędzniutkie, aleeee jest;-)Mąż powiedział, że trzeba odpowiednio zadziałać, by je powiększyć, czyli "popracować nad córeczką":-p

Marta- dziękuję za pocieszenie:D
 
Dołączam do tych Lutówek, które miały zagrażający poród przedwczesny, a teraz śmigają jak gdyby nigdy nic. Wizyta bez sensacji tyle, że z wymazem na GBS, za który nie będę musiała płacić. Mała ile waży nie wiem... Muszę brać furagin i dalej żelazo. Kolejne spotkanie za dwa tygodnie. Mam wielką nadzieję, że to już będzie ostatnie.

Gratuluję rozwarć Dziewczyny - na tym etapie już chyba można ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry