reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza

moelduje się po wizycie.

maleńka ok. ma jakieś 2886g i ok 45-50cm dł. nie da się dokładnie zmierzyc bo na ekranie się nie miesci:-D główką pcha się w kanał rodny i temu mnie tak boli. zapowiada się na drobną laskę. główka mniejsza o tydzień.
no i chciała mnie do szpitala położyc bo według ostatniej miesiączki dziś 40 tydzień (miałam nieregularne cykle) no a termin z usg miesiąc się różni. na łożysku się robią zwapnienia. coś mi się wydaje, że nie dotrwam do terminu.

przez to wszystko w sobotę mam wstawic się do szpitala na zapis ktg i badanie szyjki. a potem w środę wizyta z wynikami badań. i jak wszystko w sobotę bedzie ok to wizyty co tydzien,aż do porodu...a jak nie to szpital eh...
 
reklama
ja dziś też po USG, mały obrócił się główką w dół, więc dobrze ostatnio lekarz wyczuł (jak oni to odróżniają:confused:). Waży 2600, więc przez 3 tyg przytył prawie 700g - to prawidłowo? w piątek wizyta u gina to się dowiem co z tym moim kaszlem, bo już mnie brzuch tak boli od niego, że boją się kasłać i kichać :no:
 
ja dziś też po USG, mały obrócił się główką w dół, więc dobrze ostatnio lekarz wyczuł (jak oni to odróżniają:confused:). Waży 2600, więc przez 3 tyg przytył prawie 700g - to prawidłowo? w piątek wizyta u gina to się dowiem co z tym moim kaszlem, bo już mnie brzuch tak boli od niego, że boją się kasłać i kichać :no:
madziku to melduj opinie na temat kasłania.jestem zywo zainteresowana:baffled:
waga wg mnie ok. jak mysmy mieli 35tc to wazyl 2500 u mnie i nie bylo zadnych obiekcji:-)
 
Nie! Ja tak jak Ty ;-) może spotkamy się na porodówce! Czekaj na Mnie :-D a masz położną? Już się z nimi kontaktowałaś czy coś? czy masz lekarza z tego szpitala?

oo super, ja póki co nie rodzę, za to Ty niedługo musisz się sprężać, mam chrapkę na pomarańczową salę, ciekawe czy się uda :-D nie mam, mam nadzieję, że mi jakąś dadzą, bo doświadczenia w rodzeniu póki co nie mam, nawet nie wiem jak to tam oddychać trzeba itp., byłam tam na izbie przyjęć 2 razy, więc poznałam jakiś lekarzy, a poza tym chodziłam do nich do przychodni, więc moja lekarz założyła mi kartę, żebym nie musiała na izbie przyjęć wypełniać tych całych formalności jak będę mieć skurcze, to jesteśmy umówione na poród :-) A Ty bierzesz położną?, chcesz znieczulenie?
 
jutro mam wizyte :) o 18 niby, ale zobacze moze wczesniej bedzie bo maz sie boi ze do 21 bedzie tam siedział ';/ a on nocki ma i o 21 jedzie juz do pracy ii kupiłam nosidełko do samochodu za 30 zł :D na tablica.pl jutro tez do odbioru:)
 
kingajanik ja też mam jutro wizytę na 18.45 no ale u mojego lekarza jeszcze nigdy nie weszłam o czasie zawsze godzina opóźnienia i mąż ze mną nie da rady jechać bo on na nockę do pracy i po 20.00 to już w pracy jest. Dlatego koło 18.30 zadzwonię na rejestrację jakie mają opóźnienie i pewnie koło 20.00 pojadę, a raczej teść mnie zawiezie...
 
U nas jedna stara corsa ;) bo dzwoniłam do niego bo ja na prywatnie chodze i kazdą "oblatuje" w góra 45 min, zazwyczaj jestesmy pierwsi, ale przez tel mówił ze przyjmuje niby od 16 ale ma 2 operacje i moze mu zejsc i na bank bedzie o 18, wiec zadzwonie po 16 spytac sie czy moze juz jest, ostatnio tez miałam na 19 cos a zadzwoniłam i był od 16 :) mam nadzieje ze jutro tez sie uda ;)

Pozatym nie chce mi sie tam szukac tematu, waze juz 69 kg, a nic szczególnego nie jem sniadanie obiad kolacje, owoc niekiedy od swieta czekoladka cała :D:D i waga przez 2 tyg w sumie podskoczyła z 67,8 na 69, nie chce przekroczyc 70 ;/ Choc i tak sie ratuje tym ze po ciązy chce wazyc nie wiecej i nie mniej jak 60 bo jak miałam 55 to juz u mnie anoreksja ;/ wszytkie kosci na wieszchu ;/
 
oo super, ja póki co nie rodzę, za to Ty niedługo musisz się sprężać, mam chrapkę na pomarańczową salę, ciekawe czy się uda :-D nie mam, mam nadzieję, że mi jakąś dadzą, bo doświadczenia w rodzeniu póki co nie mam, nawet nie wiem jak to tam oddychać trzeba itp., byłam tam na izbie przyjęć 2 razy, więc poznałam jakiś lekarzy, a poza tym chodziłam do nich do przychodni, więc moja lekarz założyła mi kartę, żebym nie musiała na izbie przyjęć wypełniać tych całych formalności jak będę mieć skurcze, to jesteśmy umówione na poród :-) A Ty bierzesz położną?, chcesz znieczulenie?
To masz lepszą sytuacje niż ja bo ja nie mam u Nich karty i nie chodziłam tam do przychodni bo nie było wolnych miejsc jak dzwoniłam :dry: liczę na to,że mnie nigdzie nie odeślą...zobaczymy jak będzie ;-)
 
reklama
Madziku mi lekarz powiedzial, ze w ostatnich tyg ciazy dzieciaczek przybiera miedzy 200 a 300 gram tygodniowo, wychodzi ze u Ciebie idealnie jesli w 3 tyg jest wiecej o 700g:-)
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty &&&&&
 
Do góry