reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza

reklama
zaczęłam się zastanawiać nad testem na wykrycie GBS który zrobił mi ginek podczas wizyty:baffled: on to robił na miejscu, ten wacik którym pobierał wymaz polewał chyba jakimś płynem, dokładnie nie widziałam co robił dalej ale podejrzewam że musiał potem kilka kropel przelać na taką płytkę podobnie jak w teście ciążowym a po 4 minutach odczytywał wynik. Pilnował tego czasu bo aż przerwał usg. Chodzi mi o to na ile taki test jest wiarygodny - jeśli Wam w laboratorium każą długo czekać:sorry2:

marta -super że wynik jest ok!
 
ja miałam mieć jutro pobierany ale gin stwierdzila ze juz w szpitalu mi pobiora... wiem, że ona tez do labo. wysyla to;/ pewnie czeka się max tydzień jak na posiewy wszystkiego, a jak nic nie rosnie to koncza badanie juz po 2 dniach.
 
Hej, witam noworocznie. Ja już po wizycie w nowym roku. Ogólnie wszystko dobrze, wszystko w normie jedynie okazuje się że moja kruszynka będzie chudziutka w klatce piersiowej... yy chyba po babci :) bo jej wymiary odpowiadają 31tyg.4d. Poza tym wszystko wspaniale :) oby wytrzymała do lutego bo trzeba zacząć wyprawke organizować, a po drodze jeszcze zakup auta :-) więc narazie czasu na poród nie mam.
 
Hej, witam noworocznie. Ja już po wizycie w nowym roku. Ogólnie wszystko dobrze, wszystko w normie jedynie okazuje się że moja kruszynka będzie chudziutka w klatce piersiowej... yy chyba po babci :) bo jej wymiary odpowiadają 31tyg.4d. Poza tym wszystko wspaniale :) oby wytrzymała do lutego bo trzeba zacząć wyprawke organizować, a po drodze jeszcze zakup auta :-) więc narazie czasu na poród nie mam.

haha uśmiałam się do łez z tego, co napisałaś w ostatnim zdaniu:) Jak skurcze przyjdą to wszystko bedzie musiało poczekać, a na porud musisz znalesć czas:) oczywiście w terminie!
 
reklama
gratki udanych wizyt i dobrych wyników :-)

i ja po wizycie. najważniejsze to łożysko się podniosło!! uffff nic tam się z nim nie dzieje więc to co spędzało mi sen z powiek się unormowało. potwierdzony chłopak. waży raptem 1900g więc powiedzieli, że mały, ale w granicach normy więc mam się nie martwić bo po prostu wielkoludem nie będzie i tyle.
z gorszych wiadomości to trochę za wysokie ciśnienie, na które mam uważać.
no i zalecany dalszy odpoczynek przez te skurcze. jak będą często i mocno dokuczały to mam się zjawić w szpitalu
 
Do góry