reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

U lekarza

Marta. Dzięki! Ja po prostu nie mogę przestać porównywać wagi moich starszych cór i teraz tej najmłodzej kruszyny. Pocieszenie może jedynie takie że być może łatwiej będzie urodzić ;) Ale fakt - najważniejsze, żeby dzieciaczki były zdrowe!
 
Ostatnia edycja:
reklama
moaja corka w 36w6d miala 3400g wole nei wiedziec ile by wazyla w 40 tc :p
a kolezanka z SR w 41 tc urodzila coreczke 2300g, brzuch miala wielki a jak jej odeszly wody to nas na patologi prawie zalalo hahaha do dzis sie z tego smiejemy bo razem lezalysmy :rofl2:
 
Martuszka lekarka mówiła ze to normalna waga ale wiele osób mi mówi że o terminie synek miałby ze 4 kilo zresztą musiałabym sprawdzić papiery Julci ale wydaje mi sie w 34 tyg była mniejsza .boje sie tego porodu w sumie bym chciała urodzić za te 2-3 tyg
 
Martuszka, nie wiem czy to będą zalety ale podam Ci czemu ja tak bardzo chcę cc:))

wiem kiedy będę rodzić (dokładnie!!) mogę się przygotować i nie stresować czy mi wody w autobusie nie odejdą hehe
szybko i po sprawie, bez mojego zmęczenia fizycznego.
jakaś taka prywatność, tzn. wiesz idę na salę robią co mają zrobić, robi to jeden zespół a nie zmiany (bo czesm rodzi się wiadomo na kilku zmianach hehe)
i to co dla mnie najważniejsze, bez powikłań dla dziecka, mam na myśli niedotlenienie, urazy podczas przechodzenia przez kanał rodny! i tego ja boję się najbardziej, że mała się "uszkodzi",będzie jakiś wylew miała czy cosś;/ dlatego cieszę się, że będzie mała i tak naprawdę mam nadzieję, że będzie mała hehe
to takie moje "plusy" cc:))
mówią, że dłużej się dochodzi po cc ale to zależy od kobiety moje znajome naprawde wstawały i same wszystko robiły. Kolezanka z sali jeszcze mi pomagała przy małej bo ja nie wiedziałam wszystkiego:)
do tego planowane cesarki są też spokojniejsze, jest czas na wszystko i dlatego mniej groźne wg. mnie:)
 
reklama
Rózne dzieci się rodzą. Słyszałam , że dużo zależy od tego jakie dzieic rodziły nasze mamy.
Ja Natana urodziłam w 37tc+3 i ważył 2770g a mierzył tylko 48cm. Jest zdrowym ale drobnym dzieckiem. Zresztą mój mąż i ja też jesteśmy drobni tzn szczupli :)
 
Do góry