reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

U lekarza

reklama
z reguły ponad 4kg to już cc, ale są też sn dlatego, że usg nie podaje dokładnej wagi i zdarzają się pomyłki o ponad 0,5kg stąd te porody naturalne dużych dzieciaczków
 
Hej.Jestem lutówką 2012 chciałam napisac że urodziłam synka o wadze 4350 siłami natury bez nacięcia tylko z lekkim pęknięciem niewymagającym szycia,także spoko wrzućcie na luz;-)
Szybkich i bezbolesnych porodów zyczę:tak::-)
 
ANEK jedna urodzi 5kg dziecko bez wiekszego "szwanku" na ciele i psychice inna przy 2,5 kg moze sie niezle nameczyc ;-)
moja kolezanka przy swoim pierwszym nieco ponad 2kg synku nameczyla sie bardzo i porod byl dla niej dlugo trauma a przy drugim ledwo do szpitala zdazyla nawet na IP papierow jej nie kazali wypelniac bo poszlo blyskawicznie a maly mial 3,7kg ;-)
 
no właśnie zależy od "kobiety" wszystko, jedne mają tak a inne inaczej.

Ja Dawida urodziłam 3260, a męczyłam się 12 h, mam nadzieję, że teraz pójdzie mi szybciej :baffled:
 
Każdy poród jest inny i na jego przebieg ma wpływ wiele czynników (nie tylko waga Malucha).

Dziewczyny, gratuluje udanych wizyt. Po malutku zbliżają się nasze ostatnie wizyty ;-):tak:

Przepraszam, że nie zamledowałam się bezpośrednio po mojej ostatniej wizytacji u gin.
Było to 17 grudnia (2012 ;-)), 33tc+1, waga Malucha - 2200g :-) Pani dr pobrała wymaz na paciorkowca, wynik będę znała najpóźniej 7 stycznia na kolejnej wizycie.
Myślę, że najpóźniej za 3 tyg będę już rozpakowana...
 
reklama
a moj mi odebralas ?? :-p
no wlasnie mnie Marto uswiadomialas ze musze odebrac jutro swoj !!! :confused:


Chciałam odebrać ale panie kazały Ci się zgłosić osobiście- chyba coś nabroiłaś :-p

Kasiadz na wyniku jest 19-12-2012 data pobrania i 20-12-2012 data zakończenia badania więc to paskudztwo wyjątkowo szybko rośnie.
 
Do góry