reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza

reklama
Na_cik super, że z Twoim małym wszystko ok. już duże dziecię z niego.:tak:

Nadika nie przejmuj się tym przestojem w nerce małego (wiem łatwo mówić), ale skoro lekarz powiedział, że będzie dobrze, to Musi być dobrze!!:blink:

Ja też już po wizycie. Mała waży 2370g, lekarz twierdzi, że jest duża, jego słowa "upasła Pani małą przez te święta". :szok: Z moim dzieciem jest wszystko ok. gin nic niepokojącego nie zauważył. Nadal leży główką w dół więc już tak pewnie zostanie:-D Szyjka z wizyty na wizytę coraz krótsza, dziś miała 3cm, ale gin mówi, że nie ma tragedii. Żadnych zakazów typu "zakaz seksu", "zakaz słodyczy" nie otrzymałam. Kolejna wizyta za trzy tygodnie 23 stycznia i wg lekarza to moja ostatnia wizyta. Pobierze mi wtedy wymaz na hbs, a wyniki przyjdą pocztą do domu.
 
Ostatnia edycja:
mi lekarz na ostatniej wizycie też stwierdził, że taki grubasek z mojej dzidzi jest :) przynajmniej na policzkach a oto dowód:

Robert.png
 
Ja dzwoniłam dziś do przychodni dowiedzieć się, na którą godzinę mam poniedziałkową wizytę (bo oczywiście z głowy mi wyleciało) i przy okazji dowiedziałam się że mam UJEMNY wynik wymazu na paciorkowca :-)
 
reklama
Do góry