reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza

cortina to dobrze magnez nie zaszkodzi ja tez musze dalej lykac :-D a wiesz ze snisz mi sie po nocach? jakos twoj nick tak smacznie mi sie kojarzy ze mrucze po nocach cortina cortina... ale chyba jakos inaczej sie te lody nazywaly :-p:-D
 
reklama
Z kciukow dla mnie juz zwalniam bo wrocilam- nie raczej przylecialam jak na skrzydlach do domu :-D

Z szyjka sie poprawilo, mam dalej ograniczac spacerki i szalenstwa ale jest lepiej.
Te bole z boku to rzeczywiscie wiezadla i nie ma sie czym martwic.
Pomiary bardzo dobre, wszystkie wskazuja ze dzidzia troche wieksza, najdluzsza kosc udowa- lekarz skomentowal ze na 80% bedzie piekna dlugonoga dziewczynka :-D Tzn piekne i dlugonogie bedzie tak czy siak bo w koncu moje :-D ale mam nadzieje ze juz jej ogonek nie urosnie ;-)

Jak ktoras zapisuje sie na 25 pazdziernika na wizyte to proponuje na 10 zeby dziewczynom zycie ulatwic :-)

I jeszcze waga u gina pokazala kilo mniej niz moja- moglabym tam codziennie chodzic zeby slyszec takie wiadomosci :-D

Gratuluje malutkiej Księżniczki :)
 
Ja też melduje się po wizycie.......
Ogłaszam wszem i wobec, że zostanę mamą Szymonka :-D:-D:-D:-D
Chłopak jak się patrzy :-D:tak: lekarz był zdziwiony, że jeszcze nie wiemy :-D:szok: bo 100% mężczyzna;-):cool2:
Jak powiedział "wszystko pięknie, prawidłowo rozwinięte":-D
W ogóle super lekarz- pogadaliśmy z mężem jak z dobrym znajomym :-)
Mąż w ogóle dumny jak paw, że będzie miał potomka:-D
A teściowa stwierdziła, że synek zazwyczaj podobny do mamy- to będzie przystojniak :-p;-):cool2:
 
Nuta to bylo jasne ze synek bu hehehe lutowki rodza glownie synkoow :) z mini wyjatkami :blink:

hahaha gratuluje Nutko :) i witam w gronie mam chlopcow :cool2: Moje Olo bedzie mial z kim na piwo chodzic :-p:-)
 
reklama
Annie- gratuluje corci!
Nutka- imie to powiem Ci wybralas przepiekne dla chlopca:))) Jako przyszla mama Szymka gratuluje Ci Szymka:))))

Ja mam wizyte w poniedzialek , godzina 10 naszego czasu, to w Pl jest 11 wiec prosze o kciuki bardzo mocne zeby ogonek nie odpadl:)))

Dziewczyny czytam, ze juz macie testy glukozowe, ja mam swoj dopiero 12 listopada to pozno mi sie wydaje bardzo, ale jedynym pocieszeniem jest ze tu pije sie zamiast glukozy, napoj energetyczny ktory samemu sie kupuje przed przyjsciem na badania:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry