reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza

reklama
Haha no nie mogę!!
Na wojnę idzie jak to mawiala moja babcia;))
Eee tam mówię Wam jeszcze te ogonki poznikaja:)
Ja na wizycie chce usłyszeć: Pani Ewo zdrowa dziewczynka:))
 
No aż nie wierzę, co wizyta u ginekologa to nowy chłopiec:-)
Cortina nadika gratulacje synków:rofl2:
Ja podobnie jak Bella mam nadzieje, że usłyszę "dziewczynka", w końcu musi być jakaś równość wśród lutówek, a nie sami chłopcy, heh:-)
A wizyta już w piątek, może też będę mogła się pochwalić jaka płeć:eek::tak:
Dziewczyny jeśli nie macie nic przeciwko, ja wpisze do tabelki według Waszych wypowiedzi, jakiej płci maleństwa się spodziewacie, a jeśli coś się zmieni to poinformujecie co:)?
 
Ostatnia edycja:
Foto-WIFQ8ERH.jpg

malutka strzalka wskazuje siusiaka ;) raczej juz mu nie zniknie :p w 13 tc gin tez widzial siusiaka ale nie mowil bo nie byl pewien, ale zapisal w karcie sobie dla sprawdzenia ;)
MIalam przeczucie ze panienka i troche sie zdzwiilam dzis no ale czy to wazne jaka plec ? wazne ze zdrowe :)
 
Gratuluje udanych wizyt i pieknych chlopczykow :-D

Przed pierwsza ciaza bardzo chcialam miec dziewczynke ale jak tylko zaszlam to wiedzialam ze bedzie chlopiec, ku radosci mojego meza :-) Teraz bardzo chcialabym miec dziewczynke i nie mam kompletnie zadnych przeczuc (a raczej wole sie nie nastawiac za bardzo zeby potem sie nie rozczarowac). Z moim malzem zalozylam sie o wynoszenie pieluch przez pierwsze 3 miesiace bo on jest przekonany ze bedzie kolejny chlop, chca mnie zdominowac noooo :-D A dzisiaj moj pierworodny przytulil sie do brzucha i mowi Luca, Luca :eek: Chyba tez jest przekonany ze bedzie braciszek :-D
 
gratuluje udanych wizyt i kolejnych kawalerów:-):-):-):-) no ja jestem ciekawa co to będzie w ostatecznym rankingu płci:-D
 
marta-l a wiesz że tego nie wiem? Nie pytałam. Powiedziałam po prostu że jestem w ciaży i czy będzie leczyć ze znieczuleniem. powiedziała, że tak, bo znieczulenie niczemu nie przeszkadza i będzie jak zawsze. Więcej nie pytałam...

wow ale mamy wysyp chłopaczków! masakra... Ale faktycznie ciekawe ile z nich okaże się jednak dziewczynkami...

Wszystkim po udanych wizytach gratuluję i życzę cierpliwości w oczekiwaniu na kolejne:)
 
reklama
wow ale wieści:szok:
aniołeczek, cortina, nadika gratulacje udanych wizyt i zdrowych chłopaków:-)
kasiulec, gnidka, ladydo fajnie ze z dzidziami wszystko ok:)

ja mam wizytę 12 to bedzie 16 tydzień ale chyba usg nie bedzie i bedę czekac następne 3 tygodnie napoznanie plci...eh... ale śniło mi się, że chłopak bedzie:-D moje przeczucie o dziewczynce zanikło. zobaczymy czy do Was dołaczę z ogonkiem:-D
 
Do góry