reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza

reklama
Gratuluje udanych wizyt.
gnidka ja chyba bym nie wytrzymała gdybym miała robione tylko jedno USG. Mój lekarz robi mi co 4 tyg.
Teraz mam wizytę 17 września i tutaj nie bedzie USG bo mam się zgłosic ze względu na skracającą sie szyjkę i tylko mnie zbada. Boję się panicznie, ale mam nadzieje że bedzie dobrze.
 
Kasiulec w drugim trymestrze można dać znieczulenie. Ja rwałam ósemkę w 13 tygodniu i dostałam. Wprawdzie słabe ale skoro rwanie zęba mądrości wytrzymałam to Ty też dasz radę. Trzymam kciuki &&&&
 
dziękuję dziewczyny:) kasiulec a czemu miałabyś nie dostać znieczulenia? ja byłam u dentysty w 13 i 14 tygodniu i dostałam normalne znieczulenie jak zawsze. Pytała sie czy to tak można i czy nie szkodzi ciąży- pani dr twierdziła że znieczulenie nie ma nic do ciąży bo to się nie wchłania do organizmu.
 
aniołeczku z tego co wiem to nie powinnaś dostać normalnego znieczulenia tylko takie bez noradrenaliny. Chyba że u Twojej stomatolog takie jest normą bo dentyści wolą z noradrenaliną, pacjenci w sumie też zwłaszcza do ekstrakcji.
 
Byłam u lekarza i na 99%
its_a_boy_baby_congratulations_card-p137193447517847181b2icl_400.jpg

same chlopakiiii, masakra :-D
 
wczoraj wróciłam zbyt późno by pisać
dzidzia jest duża - z długości kości 19 tydzień :)
głowa 4cm :)

ale niestety nadal nie wiemy co... nasze słonko bawiło się pepowiną zasłaniając bardzo dokłanie TO miejsce :))))))))))))))))))))))))))))))))
 
reklama
Do góry