reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza

reklama
wszystkim wam życzę abyście dotrwały w dwupaku do lutego - szczególnie trzymam kciuki za Ciebie aniołeczku z wiadomych przyczyn.
Ja muszę się z wami pożegnać, wczorajsza rutynowa kontrola wykazała, że serduszko maleństwa nie bije. Czekam na poronienie.

Trzymajcie się dziewczynki.
 
O jeju Aga tak mi przykro, że też którejś z nas musiało się to przytrafić. Aż mnie coś w środku zabolało. Już myślałam, że żadnej lutówki to nie spotka... Wiem, że nasze słowa nie zmniejszą Twojego bólu. Trzymaj się Aga!!
 
Aga co Ty mówisz?
to już pewne? może jeszcze u innego lekarza zobacz??
przytulam Cię Kochana mocno:***

trzech niezależnych lekarzy postawiło taką samą diagnozę - poza tym sama widziałam na USG, że nie ma przepływu krwi oraz dopler nie wykrył tętna. Obumarcie nastąpiło w ostatnich kilku dniach - według mnie we środę popołudniu. Waga moja spadła w ciągu dwóch ni o 2kg, brzuszek nie jest już ciążowy. Złudzenia miałam jeszcze wczoraj po rutynowej wizycie, na której mój lekarz powiedział, że jest pewny prawie w 100%. Pojechałam na ostry dyżur udając, że nic nie wiem i że mnie boli brzuch i się dziwnie czuje. Tam badała mnie jedna lekarka, później druga.
Jestem załamana, ale tłumaczę sobie, że serduszko może było chore i teraz czy później stało by się. Każe pobrać materiał do badania, każe robić badania i szukać przyczyny jak zacznie się poronienie i pojadę do szpitala. Na tą chwilę jestem w domu, mam czekać na naturalne poronienie do środy. Jak nie to mam zgłosić się do szpitala do mojego lekarza, przyjmie mnie na oddział i będą wywoływać poronienie.
 
reklama
Do góry