reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza

reklama
Aguś przykro mi....:-(
Wystraszyłam się tymi bólami w krzyżu bo często teraz mam czasami ciężko z tego bólu rano wstać z łóżka ale przypisywałam to słabemu kręgosłupowi i tym że miałam już trzy razy rwę kulszową a teraz mam już bardzo duży brzuszek( ostatnio chyba taki miałam w 7 lub 8 miesiącu) i myślałam że po prostu obciąża mi kręgosłup :-(
Wczoraj na usg to się aż popłakałam ze wzruszenia jak zobaczyłam że chłopiec.Na chwilę pokazał siusiaka a potem szalał nogi założył na głowę:-D a potem ślicznie machał rączkami przy buzi z wrażenia i wzruszenia nie pamiętam jaki duży i ile waży:happy: termin mniej więcej na 11lutego miała w komputerze datę mojej kwietniowej miesiączki i się okazało że faktycznie pomyliłam termin ostatniej o tydzień :-pnic nie powiem mężowi bo powie że specjalnie pomyliłam dni płodne :-p
 
gratuluję dziewczynek :happy: moja Julcia dalej upiera się że chce Maję ciężko ją przekonać:-p

a wiesz ze moja corka tez chce siostre i srednio szczesliwa z Olusia :eek:? mam nadzije ze jej minie i zaakceptuje fakt ze to brat jednak :zawstydzona/y:

Zanetka rezerwuje twoja corke dla mojego Olka ! deficyt kobiet wiec musze zatroszczyc sie o zone dla syna :laugh2:


wiec od dzis mow mi swatowo :rofl2:

wszystkim szczesciara gratuluje ujawnienia sie dzieci :laugh2:
 
Cieszę się, że pod koniec dnia mogę doczytać tu coś dobrego.

Zanetka, Orchidea - kawał dobrej roboty. Może ludzkość jednak nie wyginie :-D

kaja - gratuluję chłopaka. Fajnie mieć w domu i córeczkę i synusia :-) Ja się upewnię w poniedziałek, czy będzie drugi chłopak, czy może jednak ogonek sie odczepił i jednak dziewuszka ;-)
 
Zanetka, Orchidea Gratuluję dziewczyny zdrowych córeczek:-)
kaja a Tobie oczywiście synka:tak: niech rosną zdrowo maluchy!!!
Cortina córcia pewnie jak zobaczy małego dzidziusia w domu to nie będzie wybrzydzać;-)
 
Gratulacje dziewczyny super wieści:)))
MamusiaM jak to fajnie brzmi... Z tym odczepianym ogonkiem hehe ja czekam aż do czwartku i też liczę, że ogonek się nie potwerdzi:/
 
reklama
Do góry