reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza

Aga przykro mi:((( nie wiem nawet co napisać, brak mi słów:((( ściskam mocno!
[*] dla Twojego Aniołka...
 
reklama
Pisałam wcześniej, ale post się nie wyśletla...

Bardzo mi przykro... nie sądziłam, że jeszcze jakis lutowy maluszek odejdzie... trzymaj się aga... :-(
 
No własnie Deizzi - pocieszaj się pocieszaj a i tak chłopak będzie ;-)

Wiem, że się powtarzam, ale TYLE TYCH CHŁOPAKÓW !!! U mojego Staszaka w przedszkolu jest już podział na grupy i wiecie co? Na całą Jego grupę (ok 10 osób) przypada 1 dziewczynka !!! W drugiej grupie jest ciut lepiej (są aż 3) :tak: Pani dyrektor stwierdziła, że chyba zrobi jakąś promocję i obniży czesne dla nowych dziewczynek :-)

Tak czy siak, gratuluję Nowo Zorientowanym w Płci Maluszków Lutówkom :-D

No fajnie :) nie będzie chłopak tylko babka :)

wszystkim wam życzę abyście dotrwały w dwupaku do lutego - szczególnie trzymam kciuki za Ciebie aniołeczku z wiadomych przyczyn.
Ja muszę się z wami pożegnać, wczorajsza rutynowa kontrola wykazała, że serduszko maleństwa nie bije. Czekam na poronienie.

Trzymajcie się dziewczynki.

Aguś (moja Ty imienniczko) bardzo mi przykro. Straszne jest to co piszesz. Aż mi gęsia skórka wyszła... Walcz o to żeby dowiedzieć się dlaczego tak się stało. Może to przydać Ci się w przyszłości. Podziwiam Cię bo ja chyba bym była w takim wstrząsie że nie miałabym ODWAGI tu wejść i napisać... A Ty sobie to tak tłumaczysz naprawdę pozazdrościć silnej psychiki. Jurand musi być z Ciebie dumny. Ma wspaniałą mamusię. Ściskam Cię mocno i pisz do nas czasem bo my będziemy o Was pamiętać. Odzywaj się Kochana.
 
Aga zaglądam tu i przez dłuższą chwilę nie wiem co napisać. i nie napiszę po prostu nic. Jedynie podziwiam cię za twój ogrom siły jaki w sobie posiadasz. Jest mi podwójnie bardziej przykro-tak jak sama napisałaś wcześniej z wiadomego powodu. Przytulam cię mocno!:-(
 
Ja już po wizycie:-) Lekarz standardowo mnie zważył (+2kg) i zrobił usg. Serduszko naszego maleństwa bije prawidłowo, lekarz pokazał nam wszystkie kości, kręgosłup, nóżki, rączki. Mój chłopak widział jak maleństwo pokazuje rozłożone paluszki od dłoni, mi niestety to umknęło. Szerokość główki 3.91cm. Dzidzia się ruszała i do nas machała:-) Pod koniec usg spytałam czy już wiadomo jaka płeć, a lekarz na to, że każda kobieta powinna mieć przeczucie co urodzi. Na to ja mówię, że wydaje mi się, że będzie to dziewczynka. A lekarz: "No i się Pani nie myli, będzie dziewczynka!!"
Jakoś nie mogłam uwierzyć i pytam się na ile procent, a on na to, że na 100%. No więc skoro lekarz był pewny to oznajmiam, że nasze liczne grono chłopców i nieliczne grono dziewcząt będzie miało nową dziewczynkę:-):szok:
Gin stwierdził, że za dużo "biegam", nie wiem po czym to zauważył, powiedział, że nie powinnam za dużo się przemęczać.
Ale ogólnie jest wszystko ok, dzidzia jest zdrowa i wiem, że będzie to dziewczynka:-D
 
reklama
Tak rzadko tutaj wchodzę a tu takie smutne wieści :( Agusia przytulam mocno! :(

Ja dziś byłam na wizycie u innego lekarza niż poprzedni. Zapłaciłam więcej ale.. jestem usatysfakcjonowana.
Zasilamy uwaga! GRONO LUTOWYCH DZIEWCZYNEK!! :) moja księżniczka jest zdrowa! choroby genetyczne wykluczone. Nie ma wodogłowia, bezmózgowia, zespół Downa wykluczony. Piękny nosek, oczka rączki, nóżki.
Serduszko bije 150 uderzeń na minute więc jest super. Mala byla ruchliwa a pod koniec USG chyba usnęła bo już za długo się czula podglądana :) :) :) teraz tylko czekać na pierwsze ruchy. Lekarz przełączyl mi na chwilę na 3D, widziałam jak drapie się po uszku.. wstydliwa krówka jest bo twarz zasłaniała sobie..
Ale jestem szczęśliwa. 162 gramy żywego szczęścia dziś ujrzałam. super.
Termin porodu z USG: 17.02.2013 - nastepna wizyta: Połowa października.
 
Do góry