reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza

Ja też mam dzisiaj wizytę :tak: na 17.20 :D chyba nieśmiało się spytam czy możemy chociaż sprawdzić czy dzidziuś się rusza i czy serduszko bije bo mam lekką schizę na tym punkcie :zawstydzona/y:
 
reklama
DZIEWCZYNKA u nas na 90 %. słodko trzymała sie za głowe i udko pokazała chudziusienkie.

Termin z usg 23 luty, ale lekarz powiedział,że 1 marca jest tp a poprostu dzidziolek jest większy

Serduszki bije jak trza, spała księżniczka sobie smacznie...

Wymiary w cm co odpowiada tyg i dniom ciąży

16 tyg 2 dni z usg wychodzi tp 23.02

BPD 3,27 cm - 16 tyg 1 d
OFD 4,02 cm -
HC 11,8 cm - 15 tyg 6 d
HC* 11,45 cm - 15 tyg 4 d
AC 10,30 cm - 16 tyg 2 d
FL 1,67 cm - 15 tyg 0 d

Nastepna wizyta 10 października i mamy zwykłą plus genetyczne by 2 razy nie jeździć
 
Ostatnia edycja:
reklama
Już piszę :-) nie krzycz :-D
Miałam dzisiaj przygodny do ginekologa spóźniłam się ponad 20 min bo oczywiście w centrum coś się wydarzyło i tramwaje stanęły :wściekła/y:

Sama wizyta super.
Miałam rozmowę, badanie i szybkie USG o które nawet nie prosiłam :-)
Serduszko bije i generalnie jest pięknie i ładnie :tak:
Jedyne co to,że w moczu mam jakieś bakterie i muszę zrobić posiew.
No i najważniejsze,że na 99%...
Chłopak :-D
O ile siusiak nie odpadnie, ale widziałam na własne oczy.
Strasznie jestem zadowolona z wizyty bo za wszystko zapłaciłam standardowo. Bez dopłaty za USG.
Taka wizyta zawsze uspokaja :tak:
4.10 mam USG połówkowe.
 
Do góry