reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza

aleksp antybiotyk przed porodem dostaniemy. jak z dzieckiem będzie ok to już po porodzie nic nie musi dostać, ale będzie miało więcej badań niż inne maluszki. tak miałam z pierwszym i teraz też mnie to czeka.
ja nic nie szukam, nic nie czytam na ten temat poza tym co wiem z doświadczenia bo szkoda nerwów. zdaje się na lekarzy.
 
reklama
Dzisiaj byłam na wizycie i ktg, następną mam za tydzień i gin przewiduje, że do niej dotrwam.
Generalnie młody trochę sobie ze mnie pożartował, był już bardzo nisko i zaraz miał wychodzić, ale się rozmyślił i włączył wsteczny, więc teraz żadnych objawów zwiastujących bliski poród nie mam. Trochę mnie to podłamało, ale nic nie poradzę :p
 
My też dziś po wizycie, KTG wzorowo, objawów porodu żadnych, ale wynik na GBS - dodatni :baffled::wściekła/y:
lekarz stwierdził, że to nic poważnego, że to tylko dla nich taka informacja co mają robić przy porodzie. Nie chcę za dużo o tym czytać, żeby nie panikować. ale czy to prawda, że przy paciorkowcu wcześniej się rodzi, bo wody szybciej odchodzą?
co do kaszlu to stwierdził, że raczej nie powinno dziecku zaszkodzić :tak: ale wchodzę do niego, siadam na samolocie i nagle czuję drapanie w gardle, on mnie bada, coś mnie pyta, a ja zaczynam się dusić, łzy mi lecą i nie mogę nic powiedzieć. Kurna nie miał mnie kiedy złapać kaszel :no::wściekła/y::szok:
 
My też dziś po wizycie, KTG wzorowo, objawów porodu żadnych, ale wynik na GBS - dodatni :baffled::wściekła/y:
lekarz stwierdził, że to nic poważnego, że to tylko dla nich taka informacja co mają robić przy porodzie. Nie chcę za dużo o tym czytać, żeby nie panikować. ale czy to prawda, że przy paciorkowcu wcześniej się rodzi, bo wody szybciej odchodzą?
chyba raczej nie. mi wody nie odeszły, musieli przebijać pęcherz i poród ogólnie był dłuuugi
 
Gosia ja myślałam, że chociaż to będzie pozytywne w tym paciorkowcu, a mnie sprowadziłaś na ziemię :-p

idę spać w takim razie ;-)
 
Madziku łączę się z Tobą siostro kaszlowa...pociesz się...kaszlniesz a tu bobas na świecie:-) to będzie czad! zero przyj itp...po prostu Pani se kaszlnie;-)i chlup.:oo2:
 
reklama
Łeeeeee tu też nuda ! Myślałam że Madziku na tym fotelu po ataku kaszlu urodziła a ona tylko łzami się zalała i poddusila brakiem powietrza :-p

Nudy na pudy normalnie :-p

Fafalka też bez szalu na wizycie nudyyyyyyy :-D

nie chcecie być matkami pierwszego kwartału czy jak ? Zróbmy PO na złośc i nie rodzimy rodzimy do 18 .marca se se se :-D:-p
 
Do góry