reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza

reklama
dziewczyny ja za to chcialabym uniknac zbedych wizyt....wiec kurde co to moze byc i czy ktoras z was ma podobnie...otoz co jakis czas od 2 dni kłuje mnie w prawym boku blisko pachwiny....a dziś zakłuło po drugiej stronie...hmmmm
 
dziewczyny ja za to chcialabym uniknac zbedych wizyt....wiec kurde co to moze byc i czy ktoras z was ma podobnie...otoz co jakis czas od 2 dni kłuje mnie w prawym boku blisko pachwiny....a dziś zakłuło po drugiej stronie...hmmmm

Nie raz czytałam, że kłucie czy ciągnięcie w pachwinach jest normalnie. Mi się zdarza ale w pochwie koło szyjki.
 
Aleksp też mam takie kłucia od kilku miesięcy- tylko ja najpierw miałam z lewej strony a teraz doszło z prawej- mój ginek stwierdził, że to Mały uciska na jakieś nerwy i nie kazał się tym przejmować. Także głowa do góry :-)
 
ANIA gratulacje! ważne że z mała ok.

PATIK wisz ja juz chyba na nic nie liczę. wolę się nie nastawiac, że bedzie cc a potem mała zrobi fik a ja się załamie. bedzie co ma byc. jakoś musze urodzic:-D ale gdyby mala tak została to wcale bym się nie obraziła:zawstydzona/y:
 
melduje się po wizycie. Robert nadal pozostał Robertem :):):) super rośnie, lekarz jest zadowolony, nie ma zastrzeżeń. Młody waży 1688g i według wagi termin przesunął się na 5.02 z 22.02 ale lekarz powiedział żeby się nie sugerować bo właściwy to ten 22.02. Pytał też czy mamy wybrane imię dla dzidziola i jak mu powiedziałam, że Robert to stwierdził, że to bardzo piękne imię, jedno z piękniejszych jakie zna :D:D pomińmy fakt, że sam ma tak na imię :D:D
 
reklama
Gratiluje udanych wizyt kobitki:)))

Ja tez po wizycie juz:) mala jak narazie rosnie dobrze, glowka jest juz w dol:))
Ginka powiedziala, ze mam trzymac diete i za 1,5 tyg. Powtorzyc badanie. Do szpitala nie chce mnie klasc, no chyba, ze na 2-3 dni w celu unormowania wynikow...oby nie:(
Kazala do konca 36 tc zaciskac nogi hehe
Przybralam tylko 0,7 kg wiec mam nie cale 8 na plus:)
Co dziwne kolejna wizyte mam dopiero na 3 stycznia...a to juz koniec 36 tc bedzie...
 
Ostatnia edycja:
Do góry