reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tyjemy/chudniemy - chwalić się !

reklama
Hej. Dziewczyny ja dzięki karmieniu schudłam z 60 do 49 kilo, a jem wszystko. Teraz obecnie od tygodnia już zero cyca i waga 1 kilogram w górę. masakra

tak jest jak sie karmi cycem!!oczywiscie sa wyjatki! Ja schudlam po porodzie( gdy karmilam piersia) 10 kilo potem jak przestalam karmic przytylam 3 kilo i teraz stje w miejscu waze 55 kilo jupiiiii:tak::-):-):-)
 
princi..kurcze ale jest dziwnie.ja z kolei karmię i nie chudnę...dodam że nie jem prawie słodyczy i generalnie nie jem za dużo...no ale mój ogranizm kombinuje jakby tu nie oddać nic i każdą kalorię sobie mocno trzyma:szok:
a chętnie bym oddała...princi, chcesz?

u mnie cud :-) normalnie przytyłam już 2,5 kg od czasu jak straciłam wszystko po porodzie:tak::tak::tak:
princi może jak ty odstawisz małą od cyca to też na wadze nie stracisz;-) ale nie namawiam nie nie nie ..... to ma byc twoja decyzja:-)
ptaszynko chce!!!:rofl2:
syla alez mnie nie trzeba namawiac.... wlasnie probuje odstawic mala.. jak przytyje 3 kilo to chyba umre ze szczescia... tak bym sobie 60 kg wazyla.... o bosh.. marzenie :sorry:
 
Ja już ważę mniej niż przed ciążą, czyli 51 kilo, ale mi to nie przeszkadza, lepiej się czuję jak ważę za mało niż jak za dużo :-) tylko że ja niska jestem mam 158 więc taka waga mi odpowiada :tak: a bałam się że ciężko będzie mi zrzucić te 17 ciążowych kilogramów, ale zobaczymy jak to będzie dalej.
 
Ja w czasie ciąży przytyłam 20 kg:-( Przy porodzie straciłam 10 kg. Miałam nadzieję, że przy karmirniu piersią kilogramy same mi zlecą, dlatego właściwie nie przejmowałam się za bardzo wagą pod koniec ciąży. Niestety synek od początku jest na butli, a ja o 10 kg cięższa :wściekła/y: A najgorsze jest to, że ja nie potrafię się odchudzać. Jak tylko pomyślę o diecie to jestem głodna:-(
 
nie mam wagi wiec nie mam pojecia ile waze-ale wiem ze daleko mi jeszcze to wagi sprzed ciazy a karmie cycem od samego poczatku:wściekła/y:
najbardziej mnie denerwuje moj brzuszek-nie jest plaski:no:
pewnie jakbym cwiczyla to by spadl ale jestem leniuszkiem
dziewczyny jak wy to robicie ze tak chudniecie:eek:
a te ktore nie chca schudnac to niech sie do mnie zglosza chetnie oddam nadbagaz-gratis;-)
 
Ja wiem ejdno, jedne chudną na potęgę i jedzą pewnie wiecej niż my, drugie głodują i nie chudną wcale, inne normalnie jedzą i chudną, nie ma zadnej reguły. Ja uskuteczniłam steperek i narazie waga w dół za mocno nie leci, ale też w górę nie, nie moge sie często oprzeć słodyczom i tu moja zguba, a cyc cały czas. Po moich dwóch ciażach mam 14 kg nadbagażu, zadowoli mnie te 6 aby spadło, narazie stanęło na 76-niestety:-( ale nie wyglądam okropnie wiec jest ok, teraz kilo mi zleciało przez choroby-moją, córci, stres itp, poleciało w tydzień ! Ale cóż, zima, siedzenie w domku, pichcenie...i wielkie g z odchudzania, wiec steper mi zostaje i zrzucanie aktywne.
 
No mój "odsysacz tłuszczu "działa- czyli moja cycusiowa córcia:-)!ważę już 2 kg mniej niż przed ciążą:-)czyli 27 kg mniej:rofl2:!jeszcze 8 i będzie ok!
 
reklama
Cześć:) Długo mnie nie było - jakieś 3 miesiące :) hi,hi. Mi niestety pozostało jeszcze 5 do zgubienia... choć muszę przyznać że nic nie robię a waga jakoś spada - powoli - ok 1 kg na 2-3 tyg:) oczywiście ssak działa:)
 
Do góry