reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tyjemy/chudniemy - chwalić się !

reklama
Muszę odkurzyć ten wątek, bo coś żadna się nie chwali ile już schudła...;-):-D

Mój dzisiejszy pomiar- do wagi sprzed ciąży brakuje mi...jeszcze 3 kg...a od ostatniego pomiaru tj dwa tyg temu schudłam 2 kg.... mogłabym jeszcze trochę zgubić...

No i teraz będzie ciężko cokolwiek zgubić o ile nie przytyję przez święta...ale nie potrafię sobie odmówić jedzonka...:laugh2: Już widzę te pierożki parujące, ten bigosik pachnący, rybki smażone.......mmmmmmmm......:rolleyes::rolleyes2:
 
ja dziś rano się zważyłam: 51.5kg. Przed ciążą ważyłam 58kg. Samo leci, ale co dzień jest inna waga: to51, to 53.. zależy co i w jakich ilościach zjem dnia poprzedniego:-D:-D
 
A u mnie kochane waga leci w dół, święta były stresujące, bo mieliśmy pogrzeb i wogóle, potem odrzuciłam trochę podżeraie, chleb i wiecej zdrowych owocków i warzyw i na dzień dzisiejszy już 74.8, a było nawet 78! jak dla mnie sukces. bo to już niecałe 5 kg do wagi sprzed ciaży, ale pomyslę o zrzuceniu zapasów i z 1 ciąży:)
najgorsze tylko ze waga spada, w wiele ciuchów jednak sie nie mieszczę, bo biodra sie chyba rozeszły a cyce jak donice!!!
 
szyszunka biodra sie chyba rozeszły a cyce jak donice!!! :-):-):-)

U mnie tak samo cyce jak donice,ale waga pomału leci narazie 3 kg mniej niż przed ciążą:tak:aby tak dalej!;-)
 
a mi brzuchol zaczął rosnąć....mąż wsponiał coś o teście ciążowym, ale ja na samą myśl się wzdrygam...już wolę żeby to tłuszczyk był niż następny bejbik teraz...
 
reklama
Ja nie ukrywam że mi się trochę to podoba bo jem bardzo dużo (a bardzo lubię jeść) a waga spada i spada na liczniku jakieś 48/49 kg:-) Tylko mój M kręci nosem, że wyglądam jak nastolatka a nie matka 2 dzieci
 
Do góry