reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tyjemy/chudniemy - chwalić się !

To ja, no to naprawdę sukces!! u mnie już pojawiła sie 76, a jeszcze kilka dni temu było 78ponad:) wiec jeszcze 6 do wagi sprzed ciaży, ale mnie by ucieszył spadem dyszki. Wybrałam już steperek i zamierzam zrobić coś z tym do wiosny:) napewno nie można bardzo mocno sie odchudzać, bo wiem jak wygląda przyjaciółka, ktora uparła się po ciąży i w miesiac 9 zrzuciła, brzuch flak, mieśnie żadne, okrpna skóra, średnio 4 na miesiac sie powinno wiec ja tak zamierzam!
Gratulacje to ja jeszcze raz!
 
reklama
oj, steper jeszcze nie przyszedł, wkurzyłam sie na allegro, ale we wtorek już pewnie będzie. Co do "dietki" to powoli odzwyczajam sie od "żarcia" i widę, ze może kg nie lecą jeszcze w dół, ale tez i w górę! ale figurka sie kształtuje. Po drugiej ciaży mam wiecej do zrzucenia, choć pocieszam sie, ze z córką została mi dyszka po ciąży a teraz tylko 6 wiec tak z 10 bym chętnie zgubiła. Na szczęscie daję sobie czas, tyle lat tyłam to i odchudze sie z biegiem czasu.
 
hura hura przytyłam 1 kg:-D:-D:-D boszeee jak się ciesze mam już 46 kg szok bo już ważyłam mnej niz 45:rofl2: to napewno przez tenocne podjadanie.... bo po każdym karmieniu w nocy jestem głodna jak wilk... no to raz i do kuchni hehe
może do świąt uda mi się jeszcze z kilogram zdobyc? kto wie

Oli widziałam na zdjęciach Naprawde super wyglądasz nieiwem czy Ci pisałam ale jesteś bardzo podobna do mojej siostry ciotecznej:-):-):-)
 
hura hura przytyłam 1 kg:-D:-D:-D

Oli widziałam na zdjęciach Naprawde super wyglądasz nieiwem czy Ci pisałam ale jesteś bardzo podobna do mojej siostry ciotecznej:-):-):-)
dziekuje Ci bardzo:zawstydzona/y:;-)nie nie pisalas, ze jestem podobna do Twojej siostry ciotecznej, a to ciekawe, podobno kazdy z nas ma sobowtorow:shocked2:

ciesze sie ze udalo Ci sie przytyc 1kg no i zycze dalszych sukcesow:-D:tak:;-):-)
 
reklama
u mnie 57 i stoi od miesiaca....chudniecie jeszcze dziewczymy ktore karmia piersia/?
gdzies czytalam ze dziennie karmienie zabiera z nas ok 600-700 kcal.
 
Do góry