reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzy testy..

Dołączył(a)
30 Sierpień 2024
Postów
11
Hej Kochane !
Od tygodnia spóźnia mi się okres ostatnia miesiączkę miałam 25 lipca. Wczoraj zrobiłam jeden test wyszedł pozytywny, dziś rano drugi i wyszła mini kreseczka, bardzo blada. Nie mogąc się doczekać pojechałam do apteki po kilka testów i po powrocie zrobiłam dla świętego spokoju. I znów mamy kreskę. Co o tym sądzicie?

Wstawię zdjęcia by to było widać.
 

Załączniki

  • IMG_20240829_103946969_HDR.jpg
    IMG_20240829_103946969_HDR.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 472
  • IMG_20240830_082143209_HDR.jpg
    IMG_20240830_082143209_HDR.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 164
  • IMG_20240830_095858944_HDR.jpg
    IMG_20240830_095858944_HDR.jpg
    700,7 KB · Wyświetleń: 161
reklama
Właśnie rozmawiałam z moim i w poniedziałek pojadę na krew. Jedynie zastanawia mnie czemu rano na płytkowym ta kreseczka była taka, że prawie jej nie widać 🤷‍♀️ to byłaby moja pierwsza ciąża i jakoś zaczęłam panikować, bo bardzo chcemy dzidziusia 😊
 
Właśnie rozmawiałam z moim i w poniedziałek pojadę na krew. Jedynie zastanawia mnie czemu rano na płytkowym ta kreseczka była taka, że prawie jej nie widać 🤷‍♀️ to byłaby moja pierwsza ciąża i jakoś zaczęłam panikować, bo bardzo chcemy dzidziusia 😊
czułość testu taka sama?
 
Właśnie rozmawiałam z moim i w poniedziałek pojadę na krew. Jedynie zastanawia mnie czemu rano na płytkowym ta kreseczka była taka, że prawie jej nie widać 🤷‍♀️ to byłaby moja pierwsza ciąża i jakoś zaczęłam panikować, bo bardzo chcemy dzidziusia 😊
kazdy test inaczej sie wybarwia ;)
 
reklama
Do góry