reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Torba do szpitala - propozycje

reklama
ja planuję właśnie na wyjście ubrać bodziaka z krótkim rękawem, pajacyk, dodatkowe skarpetki, niedrapki, cienką czapeczkę, gruba czapeczkę i na to kombinezon:) poza tym kocykiem przykryć dzidzię w foteliku i do ciepłego samochodu:)
 
Melisa - u nas nie było wymogu, żeby mieć rożek. Ja co prawda miałam, ale ostatecznie go nie używałam, bo za ciepło w nim było małemu i mały był zawinięty w kocyk po prostu. Po porodzie tez mi go zawinięto w kocyk, a nie w rożek. No ale wiadomo - każdy szpital ma swoje wymogi.
Za szpitala to też na cebulkę małą ubiorę + kombinezon, wsadzę w fotelik i przykryję kocykiem. A co pod kombinezon to się zobaczy jeszcze, bo nie wiadomo czy będzie -15, czy może koło 0 stopni.
 
i ja :)
jestem ogólnie wyobcowana. bo większość z was ma już to wszystko poukładane i poustalane nie mówiąc o tym ze pokupowane :) a ja mam zamysł zorganizować sie jakoś do końca listopada. i po za tym mam listę!!! a to sukces :)
 
marys nie jesteś wyobcowana :) ja też nie czuję jakiegoś zbytniego pospiechu jeśli chodzi o te przygotowania. do stycznia jeszcze kawał czasu a i tak pewnie przenoszę :)
 
dziewczyny a wogole to w co pakujecie sie do szpitala bo ja mam taka mala walizke i chyba w to sie spakuje bo troche tych rzeczy jednak jest.
i niewiem czy juz zaczac sie pakowac czy jeszcze czekac.
co radzicie?
badzcie dobre koleznaki hihi:-D
 
dziewczyny a wogole to w co pakujecie sie do szpitala bo ja mam taka mala walizke i chyba w to sie spakuje bo troche tych rzeczy jednak jest.
i niewiem czy juz zaczac sie pakowac czy jeszcze czekac.
co radzicie?
badzcie dobre koleznaki hihi:-D
Ja zaczęłam w taką sportową torbę ale ta mała walizeczka to chyba lepszy pomysł. Powoli już wkładam ale nie tak od A do Z. Poprostu jak coś kupuję to wkładam do torby zamiast do szafy żeby potem nie szukać. Koszulki też wyprałam i włożyłam.
 
reklama
Melisa, ja miałam rożek, już nie pamiętam czy jest na tej ujastkowej liście, ale mi się przydał.

Ja byłam spakowana do średniej walizki i było mi tak dobrze, łatwo wszystko znaleźć.
 
Do góry