reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala - propozycje

Ja mam co prawda jeszcze czas do pakowania, ale jak dwa razy już byłam w szpitalu, to wiem ile sam szlafrok może miejsca zająć i chyba też się skuszę na walizeczkę. A rzeczy dla maleństwa takie na wyjście to mi A. albo rodzice dowiozą. Żeby wszystkiego od razu nie brać, bo wyjdzie dwie walizki:-D
 
reklama
Niby takie pierdoły ale koszt jednak jest...ja też tak naprawdę zakupy to mam przed sobą. Mam tylko wózek i ubranka 56 i 62. A jeszcze tyleee kasy pójdzie
 
A ja nawet wózka nie mam i jakoś wizji kupna konkretnego też nie.Ubranka jak się okazało mam, uzbierało się tego:).Ale coś czuję, że jeszcze dokupię, dla samej radości kupna ciuszków dla maleństwa:-).I zostanie mi wanienka, kosmetyki i dodatki. A to wszystko niby małe rzeczy a uzbiera się pewnie z 600zl jak nie więcej.
 
niki za wózkiem to już trzeba się rozejżeć:) uzbiera się na pewno.. i to pewnie więcej bo ja moją listę mocno okroiłam. a w pierwszej ciąży kupowałam wszystko jak leci z tych list wyprawkowych i wyszło duużo więcej:D
 
niki za wózkiem to już trzeba się rozejżeć:) uzbiera się na pewno.. i to pewnie więcej bo ja moją listę mocno okroiłam. a w pierwszej ciąży kupowałam wszystko jak leci z tych list wyprawkowych i wyszło duużo więcej:D
Wiem, że masz rację, ale może nam się uda wózek z odzysku dostać:),roana. Więc fajna duża gondola-super na zimę:-).Ja znalazłam na jednym blogu fajną listę wyprawkową - i według tej listy sobie powolutku odchaczam:-D.A kosmetyki dla maleństwa kupię z Rossmanna.Pieluszki jednorazowe też mam-koleżanki synuś tak szybko wyrósł, że jej sporo zostało dla mnie:).Tak w ogóle to mi się trafili fajni znajomi, zawsze coś w spadku dostanę:-).
 
a ja wózek zamierzam kupić dopiero luty marzec albo jeszcze później.
ubranka dostałam od znajomej a część została po córce. tak więc nie muszę nic kupować co mnie oczywiście cieszy. jak do tej pory kupiłam tylko rożek i nic więcej :D
 
reklama
Do góry