reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

terminy i wyniki badań/USG

Hejka!

Ja miałam wczoraj wizytę! wszystko ok, poza moim ciśnieniem, ale od początku mam z nim problem. biorę leki, bo jest za wysokie :-( trochę martwi to moją ginkę i mnie również :-( wczoraj u niej w gabinecie miałam 115/90 i to 90 bardzo ją zmartwiło. mam kontrolować ciśnienie w domu i jak przekroczy 90 to dać jej znać! no i bardzo mam uważać na ruchy małej! ale nie kazała mi ich liczyć.
w domu ciśnienie mam różne! raz 120/70, czyli książkowe, kiedy indziej 140/80 :-(
kurczę martwi mnie to moje ciśnienie :-(
a często przekracza ci 140/90 że bierzesz leki?? Najbardziej należy zwracać uwagę na to aby pare dni pod rzad nie przekraczało dolnego 90. A jak od czasu do czasu się pojawi to nie jest tragedia. Co innego gdybyś ciągle takie miała.
 
reklama
a często przekracza ci 140/90 że bierzesz leki?? Najbardziej należy zwracać uwagę na to aby pare dni pod rzad nie przekraczało dolnego 90. A jak od czasu do czasu się pojawi to nie jest tragedia. Co innego gdybyś ciągle takie miała.
dolne 90 miałam wczoraj pierwszy raz u ginki. do tej pory raczej to pierwsze miałam wysokie, bo w granicach 140, a to drugie było zazwyczaj niskie (60, 70, czasem 80)
 
dolne 90 miałam wczoraj pierwszy raz u ginki. do tej pory raczej to pierwsze miałam wysokie, bo w granicach 140, a to drugie było zazwyczaj niskie (60, 70, czasem 80)
to nie jest źle, przynajmniej wg mojego gina, bo groźniejsze jest to drugie podbno. A jakie bierzesz te tabl na ciśnienie??
Chociaż Twoja gin jest ciągle o coś zaniepokojona u Ciebie. Tak samo jak było z tą wagą !!! Jak dla mnie to chyba się za bardzo czepia.
A wcześniej jak nie brałaś tych leków to miałaś wyższe ciśnienie??
 
hej

ja mam za to odwrotnie... ciśnienie takie niskie że moja gin czaem się dziwi że ja jeszcze chodze 70/40 i puls 105 ja biore krople na podwyższenie cisnienia i też musze je ciągle kontrolować prowadze nawet zapisy ciśnienia
 
zapomniałabym byłam dziś na wizycie wszystko ok wyniki z usg dobre...i wiecie co... będę miała synka potwierdziła a więc będzie Adaś, Mały waży 1775 i ma około 30 cm zdrowy i silny chłopak...:) pozdrawiam
 
Ja stara panikara dorwałam jednak dzisiaj mojego gina w szpitalu i pozwolił mi przyjechać, rozumie, że jestem na końcówce i wolę nawet przesadzac niż olac jakieś objawy.
Zbadał mnie. Mała w tydzien przybyła 200 g. SZOK
Waży już 2 kg !!!! Jeju ona chyba nie ma zamiaru ważyć 3500 kg co?
icon_smile.gif
icon_biggrin.gif

Szyjka dalej długaśna 4 cm, wód dużo, wszystkie wymiary odpowiednie.
Położenie dalej miednicowe.
Zrobił mi ktg i żadnych nieprawidłowości nie ma. Położna do lekarza "OOO będzie Pan miał cięcie u Pani", a on "Że niewiadomo, może mała jeszcze stanie na głowie"
icon_biggrin.gif


W weekend rozkładam łóżeczko z mężulem AHHHHH.
 
Ja stara panikara dorwałam jednak dzisiaj mojego gina w szpitalu i pozwolił mi przyjechać, rozumie, że jestem na końcówce i wolę nawet przesadzac niż olac jakieś objawy.
Zbadał mnie. Mała w tydzien przybyła 200 g. SZOK
Waży już 2 kg !!!! Jeju ona chyba nie ma zamiaru ważyć 3500 kg co?
icon_smile.gif
icon_biggrin.gif

Szyjka dalej długaśna 4 cm, wód dużo, wszystkie wymiary odpowiednie.
Położenie dalej miednicowe.
Zrobił mi ktg i żadnych nieprawidłowości nie ma. Położna do lekarza "OOO będzie Pan miał cięcie u Pani", a on "Że niewiadomo, może mała jeszcze stanie na głowie"
icon_biggrin.gif


W weekend rozkładam łóżeczko z mężulem AHHHHH.
3500 to całkiem przeciętnie.
 
to nie jest źle, przynajmniej wg mojego gina, bo groźniejsze jest to drugie podbno. A jakie bierzesz te tabl na ciśnienie??
Chociaż Twoja gin jest ciągle o coś zaniepokojona u Ciebie. Tak samo jak było z tą wagą !!! Jak dla mnie to chyba się za bardzo czepia.
A wcześniej jak nie brałaś tych leków to miałaś wyższe ciśnienie??
no moja ginka też twiwerdzi, że to drugie jak za wysokie to gorzej.
jeszcze przed ciążą miałam powyższone ciśnienie, bo koło właśnie 140/80, ale żadnych leków na to nie brałam . w ciąży biorę od samego początku diprohylinę 3x1
a moja ginka, chyba przez te moje dwa wcześniejsze poronienia, jest przewrażliwiona na moim punkcie! ale mogłaby mnie tak nie straszyć ;-), chociaż ostatnio jak mnie badała i powiedziała tylko, że wszystko ok, to się stresowałam, że coś przede mną ukrywa :-D tak źle i tak niedobrze :-D
 
reklama
Do góry