reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

terminy i wyniki badań/USG

A ja najchętniej urodziłabym w 42 tc....chociaż już teraz brzuch mi przeszkadza, ale wolałabym jak najpóźniej urodzić.:-)Jestem mądra, a tu może okazać się, że czeka mnie cc, bo mój syneczek ma wymyślną pozycję.....leży w poprzek:no:
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja byłam dzisiaj z meżem na tym usg 3d kosztowalo nas to jedyne 250 zł ale cóż ...w dodatku nie mamy płytki bo za późno powiedzieliśmy że chcemy :sorry2: ale co tam najważniejsze! dzidzia jest zdrowa śliczna nie jest zbyt duża (30 centyl) i pani doktor powiedziała że na pewno nie będzie ważyć więcej niż jej starsza siostra czyli 3250 w tej chwili ma 1500
usg było bardzo dokładne każdy organ był sprawdzany dwa razy więc mam nadzieje że będzie dobrze oczywiście jest to dziewczynka i nic już tego nie zmieni nawet ja na tym dokładnym usg mogłam to stwierdzić ;-)
poza tym córka zapowiada się na takiego samego spiocha jak jej siostra (co bardzo mnie cieszy) nie zbyt duzo się rusza (ale w normie) i bardzooo dużo śpi na tym usg tez nic nie było w stanie jej obudzić pomimo stareń pani doktor

Najważniejsze, że waga w normie ;-)Po takim badaniu dokładnym człowiek jest spokojniejszy:tak:gratuluję

Ja tez już po wizycie po 5 tygodniach przerwy bo lekarz był na dłuuugim urlopie. No i przez te 5 tygodni trochę się narobiło, rozwarcie na 2 cm i szyjka bardzo miękka jak to gin obrazowo wyjaśnił "rozlazła":baffled:. Tak że od wczoraj zakaz wszelkich robót, spacerów (a ja codziennie po 6 - 8 km sobie spacerowałam) , walizka spakowana ma czekać przy drzwiach, do tego fenoterol 4 x dziennie i modlic się o każdy kolejny dzień, ale i tak lekarz przewiduje, że wytrzymam a raczej moja szyjka max 4 tygodnie :sorry2:. Na szczęście junior zdrowy i pięknie rośnie (2098 g.) :-) - a ja uparta jestem i mam zamiar do 40 tygodnia wytrzymać choćbym miala te tygodnie w pozycji horyzontalnej spędzić.


Sylaba no cóż.......życzę słodkiego lenistwa:-pbędzie dobrze na pewno:-)
 
Ja juz też po wizycie... Wyniki krwi nie najlepsze, balansują na granicy normy , ale nie przepisał mi witamin poza feminatalem , który cały czas biorę.Stwierdził , ze tak patrzy na mnie i zastanawia się gdzie to dziecko się jeszcze zmieści, bo wyglądam jakbym miała zaraz urodzić:-)Usg nie robił, posłuchaliśmy serduszka i wszystko ok;-)
I najważniejsze- przytyłam przez ten miesiąc tylko 2,5 kg:-D pozwolił mi też stosować ten no-scar więc.......Rozstępy drżyjcie;-)
Maleństwo głową w dół ;-)
 
Ja juz też po wizycie... Wyniki krwi nie najlepsze, balansują na granicy normy , ale nie przepisał mi witamin poza feminatalem , który cały czas biorę.Stwierdził , ze tak patrzy na mnie i zastanawia się gdzie to dziecko się jeszcze zmieści, bo wyglądam jakbym miała zaraz urodzić:-)Usg nie robił, posłuchaliśmy serduszka i wszystko ok;-)
I najważniejsze- przytyłam przez ten miesiąc tylko 2,5 kg:-D pozwolił mi też stosować ten no-scar więc.......Rozstępy drżyjcie;-)
Maleństwo głową w dół ;-)

no to zaczynaj kuracje z no scarem :-) moje rozstepy pomalutku bieleja... ale sa chwile ze wydaje mi sie ze nic sie nie zmienilo.... ale to przedewszystkim po kapieli kiedy skora jest nagzana i krew je bardziej uwidacznia. rano jak sie budze to za kazdym razem jest lepiej.
tyle ze mi juz pol kremiku zeszlo! a dopiero troszku ponad tydzien smaruje! i wsumie oszczednie nakladam :dry: naszczescie mam jeszcze jedno pudelko jak ten sie skonczy a pozniej pewnie zamowie kolejne :-)
 
Nie łudzę się, że nastąpi cud na miarę globalną.;-)Lepiej się miło zaskoczyć niż niemiło rozczarować;-)ja jutro kupię kremik i bede meldowac.
jestem spokojna po wizycie... przez pare dni zanim sobie czegos nie wkrece;-)
 
też chyba zainestuję w ten kremik... ttylko ktoś podałby cenę jego?? :sorry2:

okolo 50/60 zl dostepny w aptekach lub na allegro troszku taniej wychodzi ale placisz za przesylke wiec wsumie na jedno wychodzi a tak masz pewnosc ze jak ktos ci kupi to przynajmniej nie bedzie przeterminowany czy cos bedzie z nim nie tak....

Tylko KAM gdzie ty masz jakies rozstepy ???? :confused::confused::confused:
 
reklama
Hej dziewczyny! ten kremik który reklamujecie dobry jest? Zniweluje te niedoskonałości których się nabawiłam? Na piersiach mam straszną zebrę, w czwartym mc się jeden rozstępik pojawił to od razu zaczęłam smarować balsamem ElastiQ ale niestety nie pomógł... Teraz mam ich masę.

Dziewczynki które bierzecie fenoterol - lekarz przepisał wam również isoptin? Mi tak, ale słyszałam opinie że jest bardzo niezdrowy, więc nie wiem...

U mnie badania nawet w normie, żelazo obniżone ostatnio było to zażywam lek o trudnej nazwie, a tak to nawet nawet. Tylko muszę leżeć bo jak troszkę pochodzę to od razu brzuszek strasznie twardnieje i okropnie boli....
 
Do góry