reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

reklama
Narazie wiem tylko, że naturalnie i wszystko w porządku. Nie wiem nic więcej jeszcze, dopiero jak na spokojnie wróci do domku to się podowiaduje. Nie chcę teraz katować ją telefonami :-)
 
Hej dziewczyny jeśli któraś mogła by mi pomóc było by fajnie .Jestem w 27 tyg ciąży i muszę zmienić lekarza. Chodziłam do gin. w innym mieście ale nie sprawdził się i myślałam o dr. Dynerowiczu .Myślałam żeby iść do niego ale nie prywatnie ,dowiedziałam się że przyjmuje w przychodni tylko w poniedziałki od 7ej. Wyczytałam gdzieś że kolejka do rejestracji do niego ustawia sie już o 6. Czy to prawda ? Bo nie wiem czy się do niego dostane . Może któraś z was chodzi do niego do przychodni i wie jak to się odbywa . Bardzo proszę o odpowiedz.
 
Hej dziewczyny jeśli któraś mogła by mi pomóc było by fajnie .Jestem w 27 tyg ciąży i muszę zmienić lekarza. Chodziłam do gin. w innym mieście ale nie sprawdził się i myślałam o dr. Dynerowiczu .Myślałam żeby iść do niego ale nie prywatnie ,dowiedziałam się że przyjmuje w przychodni tylko w poniedziałki od 7ej. Wyczytałam gdzieś że kolejka do rejestracji do niego ustawia sie już o 6. Czy to prawda ? Bo nie wiem czy się do niego dostane . Może któraś z was chodzi do niego do przychodni i wie jak to się odbywa . Bardzo proszę o odpowiedz.


tak to prawda, w szpitalu lezałam z dziewczyna która do niego chodziła państwowo, sam jej to zaproponował zeby nie płacic za wizyte prywatnie, ale wizało sie to z tym ze musiała stac godzinę na zewnatrz zanim otworzą rano eskulap, poza tym przyjmuje chyba ok 20 pacjentek, wiec czasem zdarzyło sie ze sie juz nie załapała.
 
tak to prawda, w szpitalu lezałam z dziewczyna która do niego chodziła państwowo, sam jej to zaproponował zeby nie płacic za wizyte prywatnie, ale wizało sie to z tym ze musiała stac godzinę na zewnatrz zanim otworzą rano eskulap, poza tym przyjmuje chyba ok 20 pacjentek, wiec czasem zdarzyło sie ze sie juz nie załapała.
Tak to prawda ,Ja chodziłam do niego państwowo (tylko na USG prywatnie) I niestety pod Eskulapem byłam zawsze przed 6 rano ,i nigdy nie byłam pierwsza :-) Przyjmuje tylko 15 pacjentek na dzień i (taki ma limit narzucony z NFZ ) Ogólnie go polecam ,nie miałam zadnych zastrzezeń
 
Moim zdaniem w Olkuszu nie ma dobrego ginekologa.Przekonałam się o tym podczas porodu i pobytu w szpitalu!:-)Moje dziecko przez ich zaniedbania o mały włos życiem nie przepłaciło!
 
Ostatnia edycja:
Moim zdaniem w Olkuszu nie ma dobrego ginekologa.Przekonałam się o tym podczas porodu i pobytu w szpitalu!:-)Moje dziecko przez ich zaniedbania o mały włos życiem nie przepłaciło!


mam podobne zdanie :baffled:( choć moze poza jednym prywatnym ginekologiem który jak na razie mnie nie zawiódł i mam nadzieje ze tak juz pozostanie)....wiekszosc ginek. przyjmując nawet prywatnie nie ma w gabinecie dobrego sprzętu nie mówiąc już o wiedzy w temacie....ale to tylko moje skromne zdanie, kazda wyrabia sobie opinie na podstawie kontaktu z lekarzem, ja nigdy nie kieruje sie opiniami innych osób, sama musze sie przekonac.
 
reklama
Molla!Widzę że ty urodziłaś 4.08.11 to pewnie spotkałyśmy się gdzieś na korytarzu bo ja urodziłam dzień wcześniej niż ty!A w której sali leżałaś?Pozdrawiam!!!





 
Do góry