reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

reklama
Marta gratulacje!! Ja rodziłam w zeszłym roku i termin miałam na grudzień, bardzo miło to wspominam a dzieciaki z końcówki roku są cudowne! ;-) A widzę że tu juz na końcówce ciąży. Jak się czujesz?? Jakieś oznaki zbliżającego sie porodu??
 
hey dziewczyny

ale mamy ciepły grudzień, prawda :sorry:?!

i chyba nikt z was nie narzeka na brak śniegu, może tylko dzieciaczki.

wiolcia - pamietam ze pisałas ze jestes z załęza i jeździsz na targ do wolbromia, a ja sie dzis wybieram bardzo lubie tam jeździc, oststnio jakis miesiac temu kupiłam córci śliczna kurteczke i kombinezonik raptem za 30 dychy i przepiękne czapeczki jak haftowane po 3 zł.
lubie tam połazic, ale jak jest mniej ludzi bo ostatnio to było hard core, ludzi jak na pielgrzymce, ..... :)

marta2212 - szcześliwego rozwiazania kochana, jeśli to nie tajemnica kto sie toba opiekuje z lekarzy w ciaży ?
 
Witaj Molla! Jak Milenka się ma?? Własnie ostatnio nie bywam na targu bo przed świetami musi byc tam strasznie i trzeba uwazac bo mnie juz tam kiedys okradli. Mnie by sie snieg przydal bo Krzys przyszykoway na zimę i sanki czekają ;-)
 
Hej dziewczyny!Ja mieszkam w Wolbromiu i też często robię zakupy na targu.Można kupić coś fajnego za małe pieniądze.A co do śniegu to mógłby już spaść,dzieciaczki wkońcu miałyby dobrą zabawę!

Marta!Szczęśliwego rozwiązania!
 
Ostatnia edycja:
Cześć . Oznak jakichkolwiek żeby miał sie poród zbliżyć zero;/ Oprócz nóg jak banie to ok choć czasem jest cieżko:) Chodze do dr.Dynerowicza bardzo fajny jest zawsze usmiechnięty porozmawia i wogóle :)
 
Ostatnia edycja:
hey dziewuszki

a na tydzien przed swietami nie było duzo ludzi na targu w wolbromiu chodzi mi o sprzedajacych ...i miałam zamiar kupic sobie kozaki bo poprzednio kupiłam świetne a tu u wszedzie czapki i szaliki - dosłownie... nawet tam gdzie mieli zawsze buty czy torebki teraz przywieźli sterty szalików, chustek ....

wiolcia

Milencia jest przecudowna, naprawde w najsmielszych snach nie spodziewaliśmy sie ze w nasze zycie wkroczy taaaaaaaaki SKARB, jest taka pogodna ze uszcześliwa wszystkich dookoła, ma 4,5 miesiaca ostatnio nauczyła się sama zaczepiać mnie i męza, jak chce zebyśmy sie na nią popatrzeli albo pogadali - normalnie jest świetna.
złosci sie jak się ją kładzie zeby poleżała bo chce zeby jej świat pokazywac i już ...próbuje siadać - podnosi główkę i sie prostuje.

a Krzysiu skończył roczek - i przeszedł go ? ( próbuje chodzic za rączki ?)
 
Czesc dziewczyny, dawno nie pisałam, ale ten czas przy dziecku tak szybko płynie:)Moja córcia w Wigilie skończy pół roku, ma już dwie dolne jedynki od 3 tygodni:)Jest taka cudowna!Ja od jutra wracam do pracy i trochę stresuje się całą sytuacją. Mam nadzieję, że jakoś to będzie. Pozdrawiam Wszystkie Mamy:)
 
reklama
Do góry