reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

Żadnych problemów - do wypisania takiego L4 ma takie same prawa lekarz rodzinny jak i ginekolog. Szpital z tego co mi kiedyś tłumaczono nie chce wypisywać bo skoro wypisują cię ze szpitala to twój stan zdrowia jest co najmniej dobry więc nie potrzebujesz nikogo do pomocy. Gdybyś potrzebowała to nie zostałabyś wypisana ze szpitala :) Z tego co wiem to ginekolodzy też nie stwarzają żadnych problemów, mojemu mężowi było lepiej podejść do lekarza rodzinnego.
 
reklama
Mój mąż brał tylko to tzw. "tatusiowe" tygodniowe wolne ale od nowego roku mają to być dwa tygodnie. L4 nie brał więc ja się nie orietuję...
 
No właśnie o tym pisałam. Zastanawiam się tylko tak przy okazji L4 czy mój mąż może tak ogólnie wziąć je na dziecko jeśli ja nie pracuję. Nie oritntujecie sie może?
 
dziewczyny mam pyt odnosnie szczepien niobowizkowych

czy ktoras z was szczepiła malucha na pneumokoki, tudzież meningokoki .... ( pomijajac fakt ze bakt. wywołujaca powikłania były zawsze a niestety reklama szczepionek robi swoje nie chce dac sie zwariowac dlatego pytam
czy były jakies nieporzadane reakcje na szczepionke bo tego sie najbardziej obawiam, czy ktoras rozmawiala z lekarzem na temat tych szczepien i jakie sa opinie.
 
reklama
ja nie szczepilam. slyszalam, ze szczepionka jest na część szczepów danych chorób i nie masz gwarancji, ze dziecka nie zaatakuje szczep ktory nie jest ujety w szczepionce...mam nadzieje, ze rozumiesz o co mi chodzi :)
 
Do góry