reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szpital olkusz!!!

Witam po długiej przerwie. Z góry przepraszam ale nie ma szans na nadrobienie Was. Wszystkim noiwym mamom wielkie gratuulacje :)
Ja rodziłam przy Niemczyku. Przyszedł popatrzył, powiedział, żeby podłączyły kroplówkę, poszedł i tyle go było. A nie przepraszam jeszcze przyszedł popatrzeć czy łożysko wyszło. Z tym, że u mnie nie było komplikacji.
Dorcia współczuję i całe szczęście że już jest dobrze.
molla moja córcia strasznie bała się kąpieli, na początyku owijałam ją pieluszką tetrową, delikatnie wkładałam do wody tak że najpierw zamaczałam swoją rękę potem delikatnie polewałam pieluszkę i jak cała namokła to zdejmowałam, do tego dużo do niej mówiłam a mąż trzymał ją za rączkę, jak wyjmowałam to też delikatnie i przerzucałam suchą pieluszką żeby nie marzła przy przenoszeniu na ręcznik na przewijak. Po jakimś czasie przywykła do kąpieli i teraz ją uwielbia :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny.
U mnie to już 37 tc. Chciałam zapytać, czy wasi mężowie tudzież partnerzy brali na was opieke po wyjściu ze szpitala? czy lekarz/szpital nie robił kłopotu żeby na was taką opieke (zasiłek opiekuńczy) dostali?
 
Z kąpielą to u nas nigdy problemu nie było! Krzyś od poczatku ją uwielbiał!Zobaczycie dziewczyny jak będzie fajnie jak będziecie dzieciaczki kąpać już w duzej wannie w łazience:) Dopiero wtedy będzie śmiechu:-D
Kaśka niestety nie pomogę...
 
Monia dokładnie - super sprawa ja juz Tisie kape w dużej wannie - chlapania co nie miara :tak:

kaska12321 - ja nie korzystalam to nie wiem :(
 
Kasia ja w tym temacie pomogę :) Tzn mój mąż brał 2 tygodnie opieki nade mną ale szpital w Olkuszu nie wypisuje L4, mój mąż wziął mój wypis ze szpitala i poszedł do lekarza rodzinnego i on wypisał L4. Ja miałam cc więc o L4 trudno nie było.
 
reklama
Kasia ja w tym temacie pomogę :) Tzn mój mąż brał 2 tygodnie opieki nade mną ale szpital w Olkuszu nie wypisuje L4, mój mąż wziął mój wypis ze szpitala i poszedł do lekarza rodzinnego i on wypisał L4. Ja miałam cc więc o L4 trudno nie było.
To dziwne, ciekawe co jest powodem, że nie chcą wypisać. Zastanawiam się czy nasz lekarz rodzinny nam pomoże i wypisze i nie będzie robił problemu. Ehh ... Rozumiem że nie było kłopotu że zwolnienie nie było wypisane przez ginekologa?
 
Ostatnia edycja:
Do góry