reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

reklama
witam wszystkie dziewczyny

chciałam was zapytać czy któraś miała znieczulenie ZZO w szp. w olkuszu, czytałam ze ma byc, potem ze juz jest ale nigdzie nie wyczytałam czy któras kobietka miała.

proszę o wiecej info na ten temat typu, jesli zzo jest dostepne to jak wygladają formalnosci zeby je dostać ?

z gory dzieki
pozdr :)
 
monisia zakupilam te rzeczy wlasnie dzisiaj, musze je dorzucic do torby :) zazdroszcze Ci ze Twoja Maja jest taka spokojniutka i nie wykorzystuje Cie tak bardzo, chcialabym zeby moja Mala tez mi dawala takie fory :tak:
 
Molla o znieczulenie w Olkuskim szpitalu jest baaardzo ciężko.

Dziewczyny ale pamiętajcie zajrzeć po porodzie na ten watek i napisać co u was i jak poród przebiegł :)
 
jakiego wybrac lekarza dla dzidziusia? chodzi mi o przychodnie na osiedlu, na nalkowskiej
i jeszcze takie pytanko, jak juz tatus bedzie szedl do urzedu rejestrowac szkraba to jakie dokumenty musi zabrac? (nie wiem czy to ma jakies znaczenie ale nie jestesmy malzenstwem)
 
Palinka ja tez naleze do przychodni na osiedlu i wybralam Piatek Edyte,to jest mloda lekarka,sama ma dwojke dzieci,teraz z macierzynskiego wocila i naprawde jest swietna,moj Mikolaj tez do niej zapisany i juz nie raz nam pomogla gdzie inni lekarze rozkladali rece....a jezeli chodzi o urzad to my tez malzenstwem nie jestesmy i zeby zarejestrowac dzidzie to Twoja obecnosc tez jest konieczna,oprocz dowodow osobistych nic nie potrzebujecie,ale musicie byc oboje
 
Witam wszystkie obecne i przyszłe mamy :-)
Jako ''świeżaczka'' na tym forum napiszę na początek że bardzo przydały Mi sie opinie na temat naszego Olkuskiego szpitala ,bo Ja już niebawem bedę w nim rodziła ,i jak prawie każda kobieta na tym forum ,obawiałam sie jak tam jest ze względu na nieciekawą opinię przez ostatnie lata :)
Ja na początek mam takie pytanko z dziedziny rejestracji dzidzi .
Czy jest jakiś sposób na ominiecie opłaty skarbowej za wyciągniecie aktu małżeństwa ?
 
reklama
dzieki anusiak, a powiedz mi jeszcze jak jest z becikowym, co trzeba miec i czy tez musimy byc oboje, czy mozna zalatwic ta sprawe razem z zalatwianiem rejestracji Malutkiej?
 
Do góry