reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

palinka Becikowe - Przewodnik Krok po Kroku tutaj masz wszystko na temat becikowego i z tego co ja się dowiedziałam to do złożenia wniosku o becikowe nie musicie byc oboje wniosek może złożyć albo matka albo ojciec dziecka. Tutaj powinnas wszystko zanleżc na ten temat włącznie z potrzebnymi drukami.
mercedeska jak rejestrujecie w tym samy urzędzie co braliscie ślub to chyba nie musicie wyciągac aktu małżeństwa
 
reklama
palinka becikowe może załatwic jedna osoba nie trzeba iśc we dwoje u mnie był mąz wziął druczek z MOPS-u i trzeba było miec jeszcze od lekarza prowadzącego ciążę oświadczenie że chodziło sie do lekarza ale tez w MOPS-ie dają druczek na którym ma byc to wypisane... i do wglądu chcą akt urodzenia.
 
marcedeska nic się nie martw będzie dobrze:) zmieniło się wszystko na szczęście na lepsze więc nie ma co przejmować się starymi opiniami....

odnośnie zzo niby jest ale nikt go nie może dostać bo anestezjologów brakuje więc tak jakby go nie było...
 
dziewczyny

ja jeszcze wróce do tego nieszczesnego znieczul. ZZO.
jeśli któraś z was będzie je miała podczas porodu prosze napiszcie jak to wyglada, chodzi mi o poinformowanie wcześniej ze chce sie je mieć.

swoja droga znalazłam taka stronę dzie jest napisane ze zzo jest.
ale do tej pory żadna kobieta która miała je nic o tym nie pisała na innych forach.

Lista szpitali prowadzących znieczulenie porodu. Morfeusz 2001.
 
Koniczynko 00Nie ,właśnie chodzi Mi o To że ślubu nie było w Olkuszu ,więc musze wyciągac w innej miejscowości ,i sie tak włśnie zastanawiam ,czy w jakis sposób moge ominąć wydanie 84 zl:-(
 
Aż tyle kosztuje, dziwne bo mnie coś urzedniczka mówiła, że zupełny odpis aktu małżeństwa kosztuje 33zł (tykle co urodzenia) :szok: Poszukaj dobrze, może masz jeszcze gdzieś odpis (ja dostałam chyba 3 przy ślubie), bo z tego co się orientuję to raczej nie ma innej opcji Rejestracja urodzeń - BabyBoom tu jest zapisane co jest potrzebne :sorry2:
molla oficjalnie jest dostępne, z tego co wiem, musisz chyba poprostu zaraz po przyjeżdzie powiedziec stanowczo, że chcesz znieczulenie, bo oni muszą ściągnąć anestezjologa, jak juz dziewczyny pisały właśnie w tym jest problem, że tych lekarzy jest mało i często muszą do nich dzwonić, bo są niedostępni.
 
Do cc jest bo MUSI być natomiast do sn nie, sama byłam świadkiem rozmów pielęgniarki z lekarzem więc dziewczyny nie licznie na znieczulenie:/ mam nadzieje, że miło was zaskoczy i dostaniecie ZOO ale lepiej na nie, nie liczyć. Do południa kiedy lekarze mają dyżury pewnie jest jakaś szansa ale wieczorami raczej marna.
 
tez sie zastanawiałam jak to jest gdy rodze o 1.oo w nocy i przydałoby sie znieczulenie - jak nie ma na miejscu anestezj.to marne szanse.

cóż spodziewałam sie tego niestety, ale naprawde miałam nadzieje ze jak juz jest wprowadzone zzo, to problem zniknie, a tu prosze nie ma go kto podać.
hmmm, dopytac jeszcze ginek, jak to wyglada na 200%, jak fucktycznie jest duzy problem z anestezj. to niestety będziemy szukać sobie innego szpitala.

dziewuszki to najby która dostała jednak zzo napiszcie-pozdr.
 
reklama
Molla a do którego ginekologa chodzisz??

niestety żadna z dziewczyn tutaj na forum nie dostała znieczulenia. CZekoladka kiedyś pisała o dziewczynie, która dostała ale to było bardzo dawno i odtąd nic na ten temat nie słyszałam. Moja koleżanka chciała znieczulenie ale odczekali aż było za późno (możesz go wziąść do chyba 4 cm rozwarcia). Natomiast bardzo czesto jest tak że nie jest ono potrzebne bo kobieta trafia na porodówke i akcja porodowa przebiega bardzo szybko lub nawet ma te 4 cm rozwarcia. I musisz sie liczyć też z tym że po ZOO czesto następuje zatrzymanie akcji porodowej a wtedy podają oxy albo cesarka. Ale pewnie czytałaś o znieczuleniu więc nie będę nic więcej pisać :) Jeśli usłyszę dobre wieści, że którejś dziewczynie się udało to dam napewno znać :)
 
Do góry