reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

molla a może podjedz do szpitala i u zródła zapytaj jak to jest z tym znieczuleniem? Moja koleżanka miała znieczulenie ale w krakowskim szpitalu, właściwie nie chcieli też jej podać, bo jak pisała Wiolcia czasem zdarza się, że jest troche za pózno, bo strasznie się ociągali żeby anestezjologa ściągnąć. No i ta moja znajoma narzekała, że bardzo zle się po tym znieczuleniu czuła, a ból może łagodniejszy ale na jakies rewelacyjne efekty nie ma co sie nastawiać. Chociaż wiadomo co organizm to inaczej reaguje.
Ale w końcu skoro można i nie ma przeciwskazań to powinni podać.
 
reklama
dziewczyny Wiolcia dobrze napisała przy cesarce być musi a przy sn nie... Jak ja leżałam już na stole operacyjnym to anestezjolożka mówiła że o 1 dzwonili po nią a cesarkę miałam o 3.40 więc długo się czeka na przybycie lekarza...
 
ja i tak będę miała cesarkę więc mnie temat znieczulenia do sn nie dotyczy...tylko ja miałam na myśli bardziej taką nagłą cesarkę kiedy dziecku zanika tętno i nie ma na co czekac...jakiś anestezjolog napewno musi mieć dyżur do takich sytuacji, bo przecież się zdarzają...to ciekawe, że jak ma już ten dyżur a akurat nie ma cesarki to nie może podejść do sn
 
skoro jest dyżurny to dlaczego do mnie wcześniej nie przyszedł skoro decyzja o cc zapadła podobno przed 1 i czekali do 3.40 no chyba że to przez to że był weekend? niewiem sama o co chodziło...
 
Eldcia nie wiem jak to jest ale ja też czekałam na anestezjologa bo był na operacji. Tak jak mówię przypada jeden na cały szpital a niestety zdarzają się nieplanowane operacje, zabiegi itp. Przynajmniej tak mi sie wydaje:/
 
Czytałam kiedyś, że w ogóle w szpitalach jest problem z anestezjologami. Brakuje lekarzy o tej specjalizacji. Mnie przeszła przez głowę myśl o znieczuleniu ale jakoś nie jestem przekonana, może dlatego, że mam mało opinii na ten temat zebranych, bo jednak jeszcze mało się wykonuje tych znieczuleń u nas, mimo, że w wielu innych krajach jest to standart.
 
podobno zostawia sie jakies ubranko dzieciece w szpitalu przy wyjsciu, sa jakies specjalne wymagania co do rodzaju czy wielkosci czy jest to obojetne?
 
reklama
Do góry