reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

A mnie wpis wiolci zmartwił bo moja niunia waży teraz ok 2 kg i zostało nam ok 1,5 miesiąca do porodu i jestem ciekawa ile malutka przybierze na wadze. Podobno za duża to nie będzie oby miała ponad 3 kg
 
reklama
Każda maszyna USG ma swój próg błędu, ja chodziłam do Barana a on ma dobry sprzęt a jak same widzicie próg błędu jest. Pamiętajcie że wielkość dziecka ocenia się po wielkości brzuszka i główki - mój Krzysio ma naprawdę sporawy brzuszek :) Monisia a twoja mała księżniczka może być laska z płaskim brzuszkiem :D Nie ma się tym naprawdę co przejmować.

Eldcia faktycznie zleciało nie wiem kiedy, dopiero co się stresowałam porodem a Krzysiek juz taaaki wielki jest ;)
A i miejscem w szpitalu się nie przejmujcie bo jest niezła rotacja, jakby nie było po sn wychodzisz w 3 dobie a po cc w 4 a jeśli nie ma przeciwwskazań to można po sn wyjść w 2 dobie a po cc w 3. Wierzcie mi dziewczyny tak szybko się robi miejsce na sali :)
 
Wiolcia tylko żeby łóżek porodowych nie brakło jak ma nas być tyle rodzących:) ja mam nadzieje że więcej niz to konieczne nie spędze w szpitalu bo nic mnie tak nie przeraża jak właśnie pobyt w nim wiadomo zawsze inaczej człowiek się czuje w domu.

Monisia w ostatnim miesiącu maleństwo najwięcej przybiera na wadze więc jeszcze zdąży urosnąć:)
 
Jak tak się rozglądam to sporo mam ma terminy na styczeń/luty ciekawe ile nas będzie w moim terminie kwiecień/maj. A mówią, że mało dzieci się rodzi ;-)
 
koniczynka to prawda co innego się widzi na ulicach czy na forach a co innego mówią że mało dzieci itd. a brak miejsc w przedszkolach i w żłobkach przeciez tez mówi że jest dużo dzieci...
 
Nie martwcie się dziewczyny na USG wychodziło, że mój Krzyś ma mieć ok 4kg a może nawet więcej a urodził się z wagą 3250g. To ja dodam, że jeśli miałabym mieć cesarke przy kolejnym dziecku to mogę mieć je nawet już i nie boje się porodu:) Mam nadzieję, że wy również będziecie miło wspominać poród. Ból jest - niestety nie ma porodu bez bólu ale trzeba się pozytywnie nastawić.
Eldcia jsorbek trzymam za was ogrooomnie mocno kciuki!! Czekam na dobre nowiny :D

Dzięki WIolcia

Rany julek twój Krzysiu ma już 2 miesiące prawie - ja piernicze ale ten czas leci
 
Asiu widzęże i Ciebie pocieszyła ta wiadomość:) ja jutro dokładnie się dowiem ile mój maluszek waży bo mam wizytę może się w końcu coś ruszy bo czas leci a ja siedze w domu jak na szpilkach i żadnych objawów nie odczuwam jeśli chodzi o poród... A może nie będzie żadnych objawów typowo opisywanych... NO nic musze uzbroić się w cierpliwość:)
 
Hej, ja się zastanawiałam nad porodemw Olkuszu, ale jednak zdecydowałąm że jadę do Krakowa. Kraków znam, umówiona jestem na cc, a mój mąż wyjeżdża. Do Krakowa lepiej jest mojej mamie dojechać komunikacją niż do Olkusza. Tak że jedno miejsce zwolnione:)
Żałuje tylko, że Was nie poznam. Mimo że nieczęsto tu zaglądam, troche już Was poznałam. I też nie moge uwierzyć że synek Wiolci już ma 2 miesiące!!! Ale to szybko zleciało!
No, a ja jestem w 38 tc, termin cc na 31 styczeń - moje urodziny:) Ciekawe czy doczekam. Dam Wam znać jak już wrócimy do domu:)
Trzymajcie się dzielnie. Moja Mała też bryka straszliwie, ale na szczęście ładnie śpi w nocy, ja gorzej...ale na malutka nie moge narzekać. Rano wstaje zaraz po tym jak ja zacznę się ruszać. Poukładana laseczka:) Starsza córeczka z nią rozmawia, już też chyba się nie może doczekać. Ja też, choć wolała bym juz doczekać tego końca stycznia, bo potem dłużej latem posiedzimy. Każdy dzień się liczy:)
 
reklama
agnes tylko pamietaj o nas i pojaw się po porodzie opisac poród i pochwalić się maleństwem :) Ja też się nadziwić nie mogę jak ten czas szybko leci, sama doskonale to napewno wiesz po starszej córce. Trzymam mocno kciuki za Was! I obys jak najszybciej wróciła do formy po cc
 
Do góry