reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

Cześć dziewczyny:)
Niedawno trafiłam na to forum i postanowiłam napisać, gdyż zdecydowałam się na poród w Olkuszu. Termin mam na 15 marca :) Czy któraś z Was spodziewa się dzieciaczka w tym czasie?

Mam pytanie o szkołę rodzenia na Skwerku-czy któraś z was była na zajęciach? Jak wrażenia?

Pozdrawiam
 
reklama
Ja mam termin na 1 maj chociaż lekarz twioerdzi, że połowa kwietnia bardzo prawdopodobna. Co do szkoły rodzenia to ja pojęcia nie mam jak tam jest ale mają chyba stronkę internetową bo raz trafiłam jak coś szukałam. Niestety w moim przypadku jeżdzenie do Olkusza na zajęcia odpada, w grę wchodziłaby jedynie internetowa szkoła rodzenia, bo takowa też istnieje i jest o połowe tańsza :)
 
Jaśmina83
Ja mam termin na 2 marca i też zamierzam rodzić w Olkuszu. Ja poczekam tydzień ty tydzień wcześniej i może się spotkamy :-D Gdyby to było zależne od nas a tu wszystko w rączkach naszych pociech kochanych;-)
 
a ja mam termin na 31 stycznia więc raczej na Was dziweczynki nie poczekam:D

A co do szkoły rodzenia to nie wypowiem sie bo nie chodziłam... szczerze to nawet późno się dowiedziałam że jest w Olkuszu ale choćbym wiedziała wcześniej wądpię żebym uczestniczyła w zajęciach w szkole rodzenia, ale jeśli czujesz taka potrzebe i chcesz to chodzić na takie zajęcia to się zapisz:)
 
Cześć! Ja mam termin na 1 marca. Chodzę do dr. Barana. Coraz bardziej czuję napięcie przed porodem. Może się spotkamy monisia84 :-) Ja spodziewam się córeczki a Ty? Pozdrawiam przyszłe mamy !
 
Witam! Niedawno trafiłam na to forum i bardzo się cieszę że takie jest. Mam termin na 19 marca(pierwszy dzidziuś-chłopiec) i coraz więcej obaw:szok:. Chodzę do gin go Pro Familia i początkowo myślałam rodzić w Krakowie. Niestety ze względu na odległość pracy męża(200 km) i jej nie do końca regularność wybraliśmy Olkusz.

Mam pytanie o formalności:co się wypełnia przy porodzie-jakie dokumenty, co oprócz karty ciąży i wyników badań trzeba mieć ze sobą, itp.?
Nie wszystkie formalności mam załatwione od ślubu(czerwiec 2010) i mam obawy. Mąż pracuje dopiero od pażdziernika i też kilku rzeczy nie uregulował jeszcze i dlatego pytam-żeby mieć jeszcze czas pozałatwiać co niezałatwione. Jeśli chodzi o biurokrację to człowiek może oszaleć....
Pewnie jeszcze często będę pisać i wielokrotnie powtarzać pytania które już padły ale proszę o wyrozumiałość:)
 
Witamy na forum:) Nie obawiaj się formalności bo nie ma czym!:) Przed porodem pielęgniarka zadaci ci 100 pytań do, hehehe troszkę tego jest. Podpiszesz zgodę na szczepienie dziecka itp. Potrzebujesz dowód osobisty, kartę ciąży, wyniki badań, zaświadczenie o ubezpieczeniu i najważniejsze grupę krwi. Jeśli czegoś nie będziesz miała to zawsze można donieść więc tym się nie przejmuj.
 
reklama
Szamikami nic się nie martw :) Głowa do góry. Termin mam blisko twojego-15 marca. Moja pierwsza ciąża i tez chłopak :) Początkowo miałam rodzić w Krakowie, ale z uwagi na dojazd do Krakowa wybrałam Olkusz. Ja tez chodzę do Profamilii :) do dr V.Hosiawy.
Wiolcia_6 napisała dokładnie jakie dokumenty są potrzebne.
 
Do góry