reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

reklama
No to objawy mamy takie same-tyłozgięcia i te sprawy:tak:.
A ja ostatnio dowiedziałam się, że w olkuskim szpitalu będzie rodzić baardzo dużo dziewczyn które mają termin na koniec stycznia i początek lutego :-)-żeby tylko łóżek na porodówce wystarczyło. Zrobi się imprezę piżamową;-)...
 
mam lekarza prowadzącego ale poważnie zastanawiam sie nad zmianą a jeśli chodzi o gin. mężczyznę to ak chodzi o skrępowanie cóż ja na sam dźwięk słowa ginekolog dostaje rewolucji żołądkowo jelitowych :zawstydzona/y: a chodze do kobiety a jak pomyśle że trzeba się rozkładac przed mężczyzną to już całkiem lepiej nei mówić. A szczęście mam takie że za każdym razem jak coś się dzieje (miałam problemy sercowe w młodości więc trzeba było robić Echo serca a to oznacza rozebrac się do połowy, poród, teraz wylądowałam też w szpitalu - zawsze trafiam na lekarzy mężczyzn. to się nazywa dopiero szczęście, zwłaszcza ze ja raczej nieśmiała jestem. Teraz okazało się że są jakieś problemy raczej nei z dzieckiem ale ze mna mam złe wyniki badań i chciałabym lekarza który nei panikuje z byle powodu ale potrafi sobie (i mi) poradzić w problemach. pozdrawiam
 
spokojnie monisia tylko się nie denerwuj, bo to napewno Ci nie pomoże, a wręcz przeciwnie...
moim zdaniem lekarz powinien Ci przy takim ciśnieniu dać coś na obniżenie skoro się utrzymuje...jak już będziesz po wizycie to daj znać co lekarz powiedział ok.?
ja w pierwszej ciąży miałam wysokie ciśnienie, potem gestoze więc się martwie, żeby w tej się to nie powtórzyło...a zdecydowałam się teraz na Barana więc chciałabym wiedzieć jak potraktuje sprawę z twoim ciśnieniem
Tak jak obiecałam jestem po wizycie i faktycznie moje ciśnienie było nie za ciekawe i tak jak myślałam reakcja Dr.Barana była taka jakiej się spodziewałam. Przepisał DOPEGYT i powiem że po 2 dniach stosowania ciśnienie wróciło do normy i jest ok. Powiedział jeszcze gdyby coś niepokojącego się działo jakieś bóle głowy,obrzęki,wymioty itp. to mamy przyjechać do szpitala ale myślę że nie będzie takiej potrzeby. I oczywiście odpoczywać mniej solić, mniej pić.
 
witam Wszystkich :)
Ja mam termin na 2 lutego :) Chociaż wydaje mi się że urodzę wcześniej :) byłoby super. Z USG na 26 stycznia. Chciałabym rodzić w Olkuszu (lepszy dojazd, blisko, zawsze rodzina pod ręką).... ale jeśli będzie nas sporo to pewnie nie da rady ;(
Pozdrawiam
 
monisia ja też brałam Dopegyt w pierwszej ciąży...mam nadzieję, że będzie już dobrze z twoim ciśnieniem...oszczędzaj się:tak:
 
Ja też mam nadzieję że wszystko już będzie ok. Raczej staram się oszczędzać ale różnie to bywa. Co raz częściej myślę o porodzie i wszystkim po jak to będzie.... pewnie też tak macie mamuśki? :-) No właśnie jak tak wszystkie łóżka w Olkuszu będą zajęte to co wtedy będą odsyłać do innych szpitali a wtedy gdzie tu jechać ale jaja:-D
 
no właśnie gdzie tu jechac najwyżej urodze w samochodzie a co tam przeciez dziecku nie przetłumaczę że wolnych łóżek nie ma... Może jakos się weźmie i rozejdzie to w czasie przeciez nie każda kobieta urodzi w terminie.... chyba zaczynam sie pocieszać:)
 
reklama
A swoja droga to chce to mieć juz za sobą:) tylko teraz wszystko przeciez w rękach naszych maluszków niczego nie da się przyspieszyć na siłę albo dlatego że my tak chcemy:)
 
Do góry