reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital olkusz!!!

Koniczynka mi nawet jak w dniu porodu(tzn jak zgłosiłam sie do szpitala ze skierowaniem od lekarza bo było po terminie) robili KTG to stwierdzili że zadnych skurczów nie ma i pewnie lekarz zaleci sztuczne wywoływanie porodu, tymczasem jak mnie 2 godziny później lekarz zbadał to sie okazało ze już jestem w połowie porodu mam 5 cm rozwarcia. skurczów nie miałam aż do odejścia wód ( co też nastąpiło mechanicznie bo lekarz przy 8 czy 9 cm rozwarcia jak ciągle mi nie odchodziły stwierdził że on ma juz dość czekania więc mi po prostu przebili) i wtedy dopiero zaczęły sie bóle i skurcze a wcześniej nic ani ja nie czułam ani KTG nie wykazało - to dopiero fenomen.
 
reklama
Torbę już spakowałam do szpitala jakby co, aż się zastanawiam czy nie przegiełam bo cała wypchana, pieluchy się już nie zmieszczą, muszę osobno... ;)
 
Cześć dziewczyny;) Ja znów mam pytanko. Miała któraś z Was problemy z bólem pleców??? Można powiedzieć, że od początku ciąży mnie bolą, ale wcześniej ból ujawniał się tylko wtedy, jak przegięłam z chodzeniem albo z większego wysiłku. Teraz ten ból staję sie coraz częstszy, i bardziej intensywny. Całej nocy nie przespałam, bo nie mogłam się nawet na bok przewrócić;/ Pytałam lekarza Dynerowicza, mówił że tak czasem jest że dziecko powoduje nacisk na kręgosłup. Ale czy można temu jakoś zapobiegać, smarowac maścią rozgrzewającą, albo jakieś środki przeciwbólowe brać??? Dopiero w środę idę znów do niego, ale boję się że znów będę miała noc nie przespaną...;/
koniczynka- ale Ci dobrze juz niedługo będziesz miała po wszystkim i maleństwo po tej stronie brzuszka;)) A co do pakowania torby, to ja jak na razie robie sobie taką listę co powinnam zabrać ( bo jeszcze prawie 2 miesiące mi zostały), i jak tak dalej będę dopisywała, to chyba z dwie torby mi będą potrzebne:pp
 
rewcia moja kuzynka jest w 5 miesiącu i ją tak właśnie plecy cały czas bolą. To jest jakiś ucisk na nerwy lub kręgosłup. Jeśli ból jest taki silny to musisz zapytać lekarza , bo środków przeciwbólowych nie powinno się stosować, te co są w maściach niestety przechodzą do krwiobiegu, a co do maści rozgrzewających to też nie powinno się używać bezpośrednio na kręgosłupie bez wskazań lekarza niestety, są jeszcze plastry rozgrzewające. Najbezpieczniejsze niestety bez konsultacji tylko znalezienie najbardziej optymalnej pozycji i masaż.

A mnie się teraz strasznie dłuży...już bym chciała to mieć za sobą...
 
Ja tez już bym chciała mieć za sobą, czuję sie jak słoń, bola mnie plecy puchna nogi, nie moge ani dużo chodzić ani stać, przerąbane a tu gdzie jeszcze do lipca....
 
Koniczynka wiem jak to jest. im bliżej porodu tym bardziej by się chciało mieć to juz za sobą:tak:
Ja urodziłam 3 dni po terminie. Życzę Ci żebyś Ty nie musiała tyle czekać;-)
 
Psyche- ja mam podobnie z tymi plecami, ani dłużej posiedzieć, ani postać... najlepiej jak się leży. Ale przecież trzeba się trochę poruszać, pospacerować.

Byłam dziś na wizycie i lekarz w sumie nic mi nie poradził na te plecy. Odpoczywać, nie dźwigać, długo nie stać... itp. A do tego okazało się że mam małą ilość wód płodowych, mniej niż 3 tygodnie temu;/ Dał mi skierowanie na badania i mam po świętach do szpitala przyjechać z wynikami. Zbada mnie przy okazji i sprawdzi czy coś się zmieniło.
Oj ja to już mam dość, nie ma spokoju, od początku ciąży coś musi być nie tak.... No i do tego mała dalej się nie obraca. Pocieszam się że jeszcze 2 miesiące ma na to. Mały leniuch;p
 
ja tylko na chwilkę ;-)


Niech Ci jajeczko dobrze smakuje, bogaty zajączek uśmiechem czaruje. Mały kurczaczek spełni marzenia - wiary, radości, miłości, spełnienia.

wielkanoc20.gif
 
reklama
(`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)
W E S O Ł E G O
A L L E L U J A
(`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)
◊............(..(..(
◊.............\..)..)._..-.._
◊............__)/.,','.......`.
◊..........,".....`......,--...`.
◊........,"...@.........'....`...\
◊.......(Y.............(...........;''.
◊........`--.____,.....\..........,..;
◊........((_.,----'.,---'......_,'_,'
◊............(((_,-.(((______,-'
Z okazji świąt Wielkanocnych życzę radości, której moc przysłoni troski codzienności, miłej atmosfery oraz mokrego dyngusa
>>>>>>,<<<<<<<
Wesołych Świąt
 
Do góry